Změny, které sluší: stylista proměnil řídké vlasy ženy v objemný účes s kadeřemi

Stylista Christopher Hopkins pomohl mnoha ženám získat sebevědomí krásou. A pak byla na řadě Jane z Floridy.

Starší žena/zdroj: nastroy.net

Připravte se na to, jak krásná bude žena s pomocí Christophera Hopkinse. Jeho klienti vidí, že skutečně dělá zázraky!

Stejně jako mnoho dalších byla Jane velkým fanouškem profesionála pracujícího pod pseudonymem Makeover Guy, ještě předtím, než seděla na jeho židli.

Starší žena/zdroj: nastroy.net

Přečetla si Christopherovu nejprodávanější knihu Your Return: A Complete Rebirth of Beauty for Women Over 45, která ženu inspirovala k návštěvě jeho salonu v Minneapolis v Minnesotě, což byl sen, který si dokázala splnit.

Nejprve Jane plánovala zhubnout před svým „znovuzrozením“. Než se však vydala na cestu hubnutí, rozhodla se podívat na svět novým způsobem.

Pokud jste viděli videa The Makeover Guy na YouTube, pravděpodobně souhlasíte s tím, že má dar, pokud jde o pomoc ženám, aby vypadaly a cítily se lépe.

Jane také dospěla k tomuto závěru. Ve svém rozhovoru vysvětlila:

„Všimla jsem si, že s Christopherem můžete objevit vnitřní krásu.“

Zatímco některé ženy chodí k The Makeover Guy s nápady, jiné, jako Jane, souhlasí, že budou jenom sedět. Prostě ho nechali tvořit.

„Viděla jsem, jak dobře zvládá, tak složité úkoly, že mu důvěřuji,“ říká Jane.

Christopher spolupracoval s mnoha celebritami i obyčejnými lidmi.

Když uviděla výsledky transformace, bylo to jako dívat se na úplně jinou osobu. Jane díky novému stylu vypadá energičtěji a mlaději. Už nemá hladké tenké vlasy, ale místo toho má objemný účes.

Starší žena/zdroj: nastroy.net

Recenze samotného stylisty

Christopher řekl trochu o tom, co udělal pro transformaci ženy: „Jane přijela z Floridy s velmi tenkými vlasy. S make-upem – namalovanými řasami, obočím a mírným doplněním barvy rtů – její tvář září. Pomocí kudrlin byly vlasy nasměrovány na obličej na čele a vytvořili jsme iluzi silnější vlasové linie vpředu. Měkký pšeničný blond vypadá přirozeně a vhodně. “

PSALI JSME: 60LETÁ ŽENA SE PRO ZMĚNU OBRÁTILA NA STYLISTU: NEMYSLELA SI, ŽE SE STANE TAK KRÁSNOU JAKO 40LETÁ FILMOVÁ HVĚZDA

PŘIPOMÍNÁME: 55LETÁ ŽENA ÚPLNĚ ZTRATILA MOTIVACI O SEBE DBÁT: ALE STYLISTA JI DOKÁZAL POMOCT, VÝSLEDEK PŘEDČIL VŠECHNA OČEKÁVÁNÍ

Share