„Zvedla jsem sluchátko, volala milenka mého manžela“: Setkání v kavárně změnilo její pohled na život, jiné ženy a ženaté muže

Můj manžel vždy měl milostné pletky s jinými ženami. Kolik měl milenek? Hodně. Ale jeden románek přerostl ve skutečný román, který se mohl stát vztahem.

Vyhrožovala jsem rozvodem. Souhlasil, že opustí svou milenku. Jmenovala se Katya. Uvěřila jsem svému manželovi, vždyť máme společného syna. Rozvod by mohl nepříznivě ovlivnit duševní stav tříletého dítěte.

Ale po nějaké době jsem si všimla, že dál má s ní poměr.

To dokazují stálé hovory na náš domácí telefon večer. Katya úmyslně volala domů, abych věděla, že románek mezi nimi se nezastavil.

Jednoho večera jsem dělala domácí práce. Manžel se zdržoval v práci, měl poradu. Několik hodin zvonil domácí telefon. Věděla jsem, že to byla Katya. Věděla jsem, že volá mému manželovi. Nakonec pohár trpělivosti přetekl, zvedla jsem sluchátko a řekla: „Katyo, vím, že jsi to ty“.

Zdroj: fatelines.net

Na druhém konci drátu bylo mrtvé ticho. Pak zazněl slzný hlas: „Cítím se tak špatně. Musím si s ním promluvit“.

Nevím, co se mi stalo, ale odpověděla jsem: „Tak si se mnou promluv. Setkejme se v kavárně“. A ona souhlasila.

A tady sedíme u stolu v kavárně. Katya začala mluvit jako první. Řekla, že naše manželství trvá jen kvůli našemu synovi. Manžel nechce chlapci ublížit, a proto žije se mnou.

Katya dodala, že nemá nic společného s ničením našeho manželství. Řekla, že manžel mě už dlouhou dobu nemiluje.

Katya řekla, že můj manžel ji přiváděl do našeho domu, a dokonce ji představil našemu synovi. A představil ji svým přátelům. A ona věřila, že brzy zaujme mé místo.

Zdroj: fatelines.net

Já jsem jí řekla, že manžel má kromě ní hodně milenek. Proč si myslí, že ona je lepší než jiné?

Katya řekla mnohem více. Že můj manžel mě považuje za chladnou, ​​zlou a hašteřivou ženu. Že s ní bude žít, jakmile se rozvede.

Když jsem poslouchala Katyu, najednou jsem přemýšlela: je mi jí líto. Má poměr s mužem, který ji tahá za nos a každý den slibuje, že opustí svou manželku. Ale neopustí.

Uvědomila jsem si, že Katya a já nejsme nepřátelé, ale stejně nešťastné oběti, které milují lháře. Myslím, že jsme přemýšleli o stejné věci.

Zdroj: fatelines.net

Najednou hlavou mi probleskla myšlenka. Pokud Katya je tady, kde je můj manžel? Řekla jsem o tom Katyě. Zavolaly jsem do kanceláře přímo z kavárny. Nebylo porady.

Můj manžel tedy s někým trávil čas. A Katya a já jsme skončili v roli podvedených manželek: nynější a potenciální.

Pravda, která byla nám odhalena: muž, který podvádí manželku, bude podvádět i svou milenku. Katya pochopila, že nelze věřit muži, který stále žije s manželkou.

Pokud jde o mě, hned následujícího dne jsem požádala o rozvod. Také jsem se dozvěděla, že Katya opustila mého manžela a začala chodit s novým mužem. Svobodným. A víte, upřímně přeji jí štěstí.

Share