Mazlíček se snažil zachránit si život: Majitel přivázal psa a nechal ho o hladu

Jednoho dne policie v Jižní Karolíně našla psa přivázaného kabelem ke kovové podpěře. Chudák byl vyčerpaný a hladový. Na policii ale nejvíce zapůsobila skutečnost, že část psí tlapky byla odhryznuta.

Pes/ Zdroj: onashem.mediasole.ru

Když dostali policisté zprávu, že někdo psa svázal, nemohli si ani představit, že je všechno tak hrozné. Zdá se, že se pes nejprve pokusil uniknout všemi možnými způsoby a poté se rozhodl pro nejzoufalejší čin – ztratit tlapu, ale zachránit si život.

Pes/ Zdroj: onashem.mediasole.ru

Policie šla do domu majitelů. Nikdo nevysvětlil, jak dlouho byl pes přivázaný. Věděli, že zvíře odhryzlo vlastní tlapku, aby uniklo, a dokonce uvedli, že se mu snažili pomoct. Policie ale oba obvinila z týrání zvířat.

Pes/ Zdroj: onashem.mediasole.ru

Když byl pes převezen do nemocnice, byli lékaři šokováni. Domácí mazlíček byl tak slabý, že se nemohl pohybovat. V zraněné noze už zuřila infekce, což vyžadovalo neodkladné ošetření!

Pes/ Zdroj: onashem.mediasole.ru

Pes se strašně bál a chtěl se schovat, aby ho nikoho neviděl. Jen několik dní po ošetření se Luke trochu uklidnil a už během rehabilitace si uvědomil, že mu nikdo neublíží.

Kromě toho měl pes problémy s trávením. Faktem je, že chudák dlouho hladoval a jeho tělo prostě odmítlo přijímat jídlo.

Pes/ Zdroj: onashem.mediasole.ru

Cesta k uzdravení je velmi obtížná, protože bylo zjištěno, že nešťastný pes má nepravidelné bušení srdce. Bude muset vydržet mnoho lékařských postupů. Tělo psa se každý den zlepšuje.

„Je úžasný a touha po životě v něm je obrovská!“ říkají dobrovolníci.

PSALI JSME: ŠTĚNĚ BYLO NALEZENO NA ULICI A NEMĚLO VŮBEC SRST: KDYŽ SE TOULAVÝ PES DOSTAL DO DOBRÝCH RUKOU, ZMĚNIL SE K NEPOZNÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: PES ZAČNE TANČIT S RADOSTÍ POTÉ, CO ZJISTIL, ŽE PO ČTYŘECH LETECH V ÚTULKU BUDE MÍT SVŮJ DOMOV

Share