“Pro mě je důležitá podpora, upřímnost, věrnost a také smysl pro humor”: Nový díl Svatby na první pohled se Štěpánkou a Pavlem

První díl show Svatba na první pohled byl moc úspěšný. Diváci ale neměli rádi nevěstu Natálii, protože oproti sympatickému Františku byla chladná.

V sobotu se na obrazovkách objevil druhý díl, ve kterém divákům ukázali druhou nevěstu, která má na první pohled smysl pro humor a je trochu bláznivá.

Zdroj: nova.cz

31letá účastnice show Štěpánka je taková i v běžném životě. Podle její slov, je temperamentní žena, která má divokou povahu. Nenávidí a nerozumí seznamky a vedle sebe chce vidět muže, který bude upřímný a zábavný.

Žena je jistá, že kouzlo minulých dob ve vztahu musí být. Pro ni dnešní doba je neosobní a zvláštní. Štěpánka se rozhodla zúčastnit show kvůli netradičnímu způsobu výběru celoživotního partnera.

Zdroj: nova.cz

„Pro mě je důležitá podpora, upřímnost, věrnost a také smysl pro humor,” řekla žena. Pro ní vědci našli 38letého kuchaře Pavla, který ji moc vyhovuje.

Podle diváků tento pár muže dlouho vydržet, ale hlavně, aby v jich vztahu nebyla žádná lež, kterou Pavel nesnáší. Diváci jsou jistý, že Pavel je takový typ muže, který svou ženu nikdy podvádět nebude.

Zdroj: nova.cz

PSALI JSME: FINÁLE SHOW MASTERCHEF: PAVLÍNA VERSUS ROMAN A V KUCHYNI BUDE HORKO

PŘIPOMINAME: „BYL JSEM ZVĚDAVÝ, JAKÁ PARTNERKA BUDE PRO MĚ IDEÁLNÍ Z POHLEDU VĚDY“: START SHOW SVATBA NA PRVNÍ POHLED

Share