Dívka se oblékla jako „unavená Maminka“ a proslavila se po celém světě

Její kostým NA Halloween byl uznán jako nejděsivější! A milý.

Halloween je oblíbeným americkým svátkem. U nás se také slaví, ale tolik populární není. Za oceánem se připravují předem, aby 31. října předvedli všem svůj oblek.

Zdroj: pinterest.com

Je pravda, že už téměř pět let je nejděsivější na internetu oblečení dívky jménem Lainey žijící v malém městě Muncie, které je v americkém státě Indiana. V sedmi letech se proslavila po celém světě díky smyslu pro humor a vynalézavost.

A případ byl takový…

Do dne X zbývaly dva dny. Holčička se měla rozhodnout ohledně kostýmu. Když se dívenka dívala na maminku (kromě Laneyho v rodině ještě čtyři děti) a její kamarádky, rozhodla se, že jsou, ty vyčerpané ženy, děsivější než jakýkoliv upír a nebo monster. A oblékla se na Den Všech svatých … unavenou maminkou!

Zdroj: wday.ru

Pozorné dítě si svůj oblek promyslelo do nejmenších detailů. Roztažená sportovní bunda a stejné kalhoty. Pantofle na bosou nohu. Tmavé kruhy pod očima, zbytky kojeneckého „Oh, on se pozvracel“ na rameni. Jedno dítě holčička v náručí. Druhý, se drží na noze. Chybí snad jen „výbuch“ na hlavě. Ale v přítomnosti značkového vzhledu unavené matky, vyčerpané a nešťastné.

Snímek dívky nejprve umístila na Facebook její matka Jess. Tam ale zůstal bez povšimnutí. Pak ho přehodila kamarádka rodiny Rachel.

Zdroj: dengi.informator.ua

„Nevím, jak si to vymyslela, ale je to velmi vtipné,“ napsala žena, mimochodem také maminka 4 děti.

A pak se fotografie náhle stala virální a uviděli fotku po celém světě. Jen za pár dní snímek nasbíral 200 tisíc lajků. To teď číslo nezní moc impozantně, ale tehdy podobnými čísly se nemohli pochlubit ani hvězdy!

Jak přiznala Maminka Leaney, dostala také řadu dopisů s poděkováním za zábavný a zajímavý nápad.

Zdroj: people.howstuffworks.com

PSALI JSME: ŽENA MÁ 11 DĚTÍ: VE STAVU TĚHOTENSTVÍ ONA STRÁVILA 10 LET, ALE NA TOM SE NEHODLA ZASTAVOVAT

PŘIPOMÍNÁME: MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ IGNORUJE NÁVRH ODBORŮ: DĚTI DO ŠKOL V PŘÍRODĚ V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ ZŘEJMĚ NEPOJEDOU

Share