Před 4 lety dobylo internet neobvyklé kotě s jeho nadměrnou chlupatostí : Jak vypadá nyní, když se z něj již stala dospělá kočka

Před několika lety se na internetu objevilo neuvěřitelně chlupaté kotěte. „Toto je nejroztomilejší stvoření na planetě!“ – psali o něm lidé. Rozhodli jsme se najít jeho stránku na Instagramu a podívat se, jak vypadá teď.

Instagramový účet hezké kočky Highland Fold (Scottish Fold Long-haired cat) jménem Beast sleduje 15 tisíc lidí. Mnozí by ho teď nepoznali, jehož fotografie se na webu rozšířila před 4 lety pod názvem „Boží pampeliška“. Vzpomeňme si, jak vypadal jako dítě.

Měkká šedá srst a šedé oči si získaly srdce mnoha uživatelů internetu. Jeho majitelé bez váhání vytvořili pro mazlíčka samostatný účet na Instagramu a fanoušci „Boží pampelišky“ nyní mohou sledovat život své oblíbené kočky.

Beast je nyní 4,5 let starý. Stala se dospělou, honosnou kočkou, ale mnozí si povšimli, že svou „chlupatost “ má bez změn.

Majitelé to zdůrazňují všemi možnými způsoby a vytvářejí velkolepé fotografie. Například někdy splývá s načechraným kobercem.

Nezměnil se ani mírně naivní „dětinský“ pohled kočky, který jako by ukazuje jeho laskavou povahu a laskavost.

Jako mnoho koček, i jako dospělá, si Beast zachovala hravost kotěte. Miluje hrát a dokáže vylézt na nejnepředvídatelnější místa v domě. „Má všechno, ale chce to tvoji,“ zní podpis na jeho stránce.

Někdy majitelé vtipkují zobrazením vtipných obrázků Beast. Například níže uvedený obrázek je podepsán slovy: „Probudíte se, otočíte se a uvidíte před sebou takové monstrum, jaké to je, hm?“

Kočka často chodí ven, miluje procházky v přírodě. Někdy se dostane do obchodů. Vypadá to asi takto.

Někdy o ni říkají, že vypadá jako sova. „Jsem spíš ranní sova než noční sova,“ podepsali majitelé tuto fotografii.

Šedá kočka žije šťastný život a je skutečným rodinným mazlíčkem. Každý rok 3. května oslavují majitelé její narozeniny.

V tento den zveřejňují na svém účtu jednu z jeho fotografií z dětství, pod níž vyplývá dlouhá řada gratulací od věrných sledovatelů chlupaté „hvězdy“.

Přejeme pevné zdraví a spoustu kočičích radostí velkolepé kočce!

PSALI JSME: ŠÍŘENÍ KORONAVIRU V ČESKU: VE ČTVRTEK BYLO 5 864 NOVÝCH PŘÍPADŮ NÁKAZY, INDEX RIZIKA MÁ STEJNÝCH 64 BODŮ

PŘIPOMÍNÁME: JAKÉ POKOJOVÉ ROSTLINY MOHOU PŘINÉST ŠPATNOU ENERGII DO VAŠEHO DOMOVA

Share