Jaké pokojové rostliny mohou přinést špatnou energii do vašeho domova

Nejběžnější pokojové rostliny mohou do vašeho domova vnést špatnou energii. Co jsou to za rostliny?

pokojové rostliny/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Již dlouho je známo, že pokojové květiny mohou změnit atmosféru ve vašem domě. Některé rostliny nelze umístit ani blízko vašeho domova a některé přinášejí pohodlí, pohodu a světelnou energii.

Pelargónie

pelargónie/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Mnoho lidí má tuto rostlinu ve svých pokojích a kuchyních, ale jen málo lidí ví, že tato krásná květina přináší do vašeho domova samotu. Aby nedošlo k těmto potížím, musíte dát rostlinu na jihovýchod a pak můžete bezpečně začít šířit tuto květinu doma.

Kaktus

kaktus/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Existují pověry, že je nelze darovat tuto rostlinu své spřízněné duši v obavě, že se vztah může zhoršit a stát se „pichlavým“. Obecně platí, že kaktus nepřináší do domu špatnou energii, pokud ho umístíte do kuchyně nebo na chodbu. V žádném případě ho nemůžete umístit do ložnice dítěte a manželů.

Tlustice

tlustice/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Tato rostlina skutečně přináší blahodárnou energii. Přitahuje peníze a může zlepšit vaši finanční situaci. Nejlepší je chovat druhy, které mohou kvést listy. Pokud si všimnete, že rostlina začala chřadnout a ztrácet listy, hrozí to ztrátou peněz. Je bezpodmínečně nutné sledovat a udržovat stav této rostliny.

PSALI JSME: „PROČ DÁVAT DO KVĚTINÁČE HŘEBÍKY“: JEDNODUCHÝ TRIK, JAK ZACHRÁNIT POKOJOVÉ ROSTLINY

PŘIPOMÍNÁME: „JEDNODUCHÝ TRIK, JAK ZACHRÁNIT VAŠE POKOJOVÉ ROSTLINY“ : METODA TVOŘÍCÍ ZÁZRAKY

Share