Dívka se tak bála, že společnost nepřijme jejího novorozeného syna, že se snažila nechodit se svým dítětem ven

Dan a Stephanie Dvorovski se těšili na narození jejich dítěte, Casey. Těhotenství probíhalo bez komplikací a narodilo se mu zcela zdravé dítě, ale byla tu jedna věc: chlapec má vzácný stav kůže, který se projevuje že po celém těle jsou velká mateřská znaménka (melanocytární névus).

Zdroj: findimindi.ru

Mimochodem, lékaři rodinu předem varovali před předsudky, kterým bude Casey čelit, až bude starší. Děti mohou být občas velmi zvědavé a kruté a mnoho rodičů si také může myslet, že jde o nějakou nemoc. Dvorovski se báli a pochopili, že to bude těžké.

Takový stav kůže se objevuje u jednoho z 1,5 milionu a tento výskyt nemá žádné předpoklady, neexistuje způsob, jak tomu zabránit nebo vyléčit.

Vyděšená matka byla tak zmučená, že se snažila nechodit se svým dítětem ven, protože lidé možná nepřijali by jejího syna. Cítila se „tak provinile.“

Zdroj: findimindi.ru

Milovala svého syna a neustále chodila k lékařům v naději, že najde způsob, jak tohle odstranit alespoň z jeho tváře, protože by to v budoucnu výrazně pomohlo životu jejího syna. Mimochodem, chlapec podstoupil několik malých operací.

Zdroj: findimindi.ru

Rodiče se ale i nadále styděli za vlastního syna. Jediná věc, která je přesvědčila, aby situaci znovu zvážili, byl přístup jejich nejstarší dcery Desi. Od chvíle, kdy poprvé uviděla svého malého bratra, se do něj zamilovala. Dívka ho neustále objímala a nikdy se na to nezeptala, i když si jasně všimla, že Casey není takové dítě jako všichni ostatní.

Zdroj: findimindi.ru

A byla to ona, kdo inspiroval rodiče, aby pochopili jednu věc: lidé se často bojí toho, co nevědí. Proto Dvorovski vytvořili kampaň na GoFundMe, jejímž cílem bylo jednak získat prostředky na pokrytí nákladů na léčbu Caseyho léčby a jednak zvýšit povědomí o této nemoci.

Zdroj: findimindi.ru

Prostřednictvím sociálních médií a místní televize začali Dan a Stephanie šířit slovo o melanocytárním nevusu v naději, že by to změnilo, co si lidé myslí o její synovi a podobných lidech. Nečekaně pro ně získali obrovskou podporu a lásku od cizinců z celého světa!

Rodiče se přestali bát a stydí se chodit se svým dítětem ven, protože nyní si jsou jisti, že společnost ho přijme. Nejdůležitější pro ně je, aby byl šťastný.

PSALI JSME: MAMINKA NEMOHLA PŘESTAT PLAKAT: DÍTĚ SE NARODILO S NEOBVYKLÝM NOVOTVAREM NA TVÁŘI

PŘIPOMÍNÁME: KVŮLI VZÁCNÉ NEMOCI DÍTĚ MŮŽE JÍST POUZE BROSKVE: NA TUTO NEMOC NEEXISTUJE ŽÁDNÝ LÉK

Share