Kdo je budoucí první dáma Jill Bidenová: proč je úplně jiná než Melania Trumpová

Spolu s novým prezidentem Joe Bidenem do Bílého domu zamíří i jeho manželka Jill Bidenová. Společně žijí už více než 40 let a mají dospělou dceru. Podle všeho se dá předpokládat, že je úplně jiná než partnerka Trumpa Melania.

Zdroj: Youtube

Jill Bidenová vystřídá v Bílém domě modelku Melanii Trumpovou. Budoucí první dáma chce dál pracovat jako učitelka a bude nejspíš první manželkou prezidenta, která má doktorát.

Zdroj: Youtube

S Joe Bidenem se Jill potkala během studia, kdy byl senátorem. Stalo se to v době, kdy politik po tragédii přišel o bývalou manželku a dceru.

Následně pár vychovával dva syny a společnou dceru Ashley. V roce 2015 Bidenovi zasáhla další silná rána, kdy jeden ze synů podlehl rakovině.

Zdroj: Youtube

Jill Bidenová říkala, že po této tragédii nevěděla, jestli se ještě někdy bude usmívat. Kromě jiného budoucí prezidentová manželka chce podporovat financování výzkumu rakoviny.

Společně s Joe a Jill Bidenovimi do Bíleho domu se nastěhují psi. Jedná se o vlčáky, které si pár vzal z útulku.

Zdroj: Youtube

Mimo jiné se uvádí, že na rozdíl od Bidenových, manželství Trumpových je téměř u konce. Melanie prý už odpočítává minuty do rozvodu.

Zdroj: Youtube

PSALI JSME: V OBLÍBENÉM SERIÁLU ULICE UVIDÍME NOVÉ POSTAVY: KDO SE NYNÍ VRACÍ NA TELEVIZNÍ OBRAZOVKY

PŘIPOMÍNÁME: ODBORY NAVRHLY VYHLÁSIT VOLNO 13. A 16. LISTOPADU: ANDREJ BABIŠ ŘEKL, ŽE TO NEBUDE, PROTOŽE VLÁDA NEMÁ MOŽNOST TO REALIZOVAT

Share