Komplikovaný život Maroše Kramára: Jak slovenský herec jezdí pracovat do Česka

Ve dnešní době cely svět trápí epidemie koronaviru. V Česku a na Slovensku covid uzavřel téměř všechno. Nejhorší situace je v kulturním životě.

Kvůli pandemii velké problémy má i slovensky herec Maroš Kramár, který žije v Bratislavě. Herec se momentálně natáčí v seriálu Slunečná. Kvůli němuž musí moc často jezdit do Česká.

Zdroj: youtube.com

Podmínkou přejezdu přes hranici je negativní test na koronavirus, kterých Maroš už má několik desítku. Kramár má luxusní dům u jezera v Bratislavě, odkud jezdí autem do Česká.

Karanténa pro herce je jako dlouhodobá dovolená, kterou užívá ve svém krásném domečku. Herec portálu Blesk svěřil, že karanténa pro něho není trapná, protože ve svém věku Kramár už není tak moc aktivní, jak byl ve mladí.

Zdroj: youtube.com

Herec kvůli karanténě má problém se svou dcerou, která se studuje v Británii. “Dceru jsem komplikovaně, přes několik států, dostával z Anglie, kde studuje, a pak se už zavřely hranice,” řekl herec.

Maroš tento rok čelit kritice odevšud. Stalo se to kvůli krátkému sestřihu na konci pořadu Inkognito. Herec v něm prstem z legraci dotknul zadku maskérky.

Zdroj: youtube.com

Žena žádný problém s tím neměla, protože má s Marošem kamarádský vztah, ale na internetu velké množství žen obvinily herce ze sexuálního obtěžování.

Problém se rychle vyřešil. “Kdo mě zná, ten ví, že jsem milovník žen a tím pádem si jich vážím a nikdy jsem je zneužíval,” řekl herec o situaci.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: MODERÁTORKA HLAVNÍCH ZPRÁV EVA PERKAUSOVÁ NA NĚJAKOU DOBU ZMIZÍ Z OBRAZOVEK: MÁ POZITIVNÍ TEST NA COVID-19

PŘIPOMINAME: ZNÁMÝ HEREC ZVÍTĚZIL KORONAVIRUS: JAK PETR VÁGNER POMÁHÁ LIDEM SE STEJNÝMI PROBLÉMY

Share