Předpověď počasí na následující dny: sluníčka si neužijeme, ale teploty se zvednou nad deset stupňů

Počasí v příštích dnech bude doprovázené zataženou oblohou, místy mlhami a mrholením. Teploty v noci budou těsně nad nulou a během dne se zvednou až na 13 stupňů. Sněžit může pouze v nejvyšších polohách.

Studená fronta se začíná rozpadat, ale v následujících dnech bude dle Českého hydrometeorologické ústavu převládat oblačnost s výjimečnými srážkami.

Ve čtvrtek bude zataženo s nízkou oblačností. Na Moravě se mohou vyskytovat mlhy a mrholení. Maximální teplota 4-8 stupňů Celsia a ve výškách na 1000 m pouze 2 stupně.

V pátek v noci se očekávají místy mlhy a zatažená až oblačná obloha. Ojediněle se mohou vyskytnout srážky. Během dne v Čechách bude přechodně až polojasno. Místy se očekává mrholení. V noci se teploty budou pohybovat mezi 6 až 2 stepně a ve dne se vyšplhají na 7-11 stupňů.

Zdroj: Youtube

V sobotu bude oblačno až zataženo. Na Moravě ojedinělé mlhy. Místy bude také slabě pršet. V noci teplota klesne na 6 až 2 stupně. Nejvyšší teploty se budou pohybovat mezi 9 až 13 stupně. Na Moravě bude studeněji, pouze 6 stupňů.

V neděli obloha stále bude zatažená a pouze ojediněle bude polojasno. Nejnižší noční teploty 6 až 2 stupně, ve dne meteorologové předpovídají 4 až 8 stupňů. Při sluníčku až 12 stupňů.

Zdroj: Youtube

V pondělí se také předpovídá zataženo s občasnými srážkami. Teploty v noci 6 až 2 stupně, ve dne 7 až 11 stupňů.

Nezmění se příliš počasí i v následujících dnech. Hlásí se oblačno až zataženo s nočními teplotami nad bodem mrazu. Ve dne se teploty vyšplhají na 5 až 10 stupňů.

Zdroj: Youtube

PSALI JSME: V ČESKÉ REPUBLICE V ÚTERÝ PŘIBYLO 8 925 NAKAŽENÝCH KORONAVIREM: JEDNÁ SE O ZHRUBA 7 000 PŘÍPADŮ MÉNĚ V POROVNÁNÍ S PŘEDCHOZÍM TÝDNEM

PŘIPOMÍNÁME: DOMINIKA GOTTOVÁ A TIMO TOLKKI JSOU OPĚT SPOLU: STÁTNÍ BYT BY BYL VELKOU POMOCÍ PRO MANŽELE

Share