Muž se přiblížil k toulavému a úplně slepému psu a ani nevěděl, jak se mu pak změní život

Když viděl toulavého psa na ulici, který byl plně dezorientován kvůli slepotě rozhodl se mu pomoci najít nový domov. Ale všechno se nestalo tak, jak plánoval.

Muž se přiblížil k toulavému a úplně slepému psu a ani nevěděl, jak se mu pak změní život
Julian, slavný polský blogger, který založil kanál na YouTube, se před více než dvěma lety setkal s nevidomým toulavým psem.

Nyní má pes svůj vlastní účet Instagram, ale nebylo tomu vždy tak.

Toulavý pes vypadal úplně ztraceně. Julian se k něj přiblížil a všiml si, že pes byl velmi znepokojen a špatně se orientoval. Ten chlap byl tak plný soucitu, že slíbil, že pomůže chudému psovi: rozhodl se mu najít nový domov a rodinu.

Ani si nemohl myslet o tom, aby si nemocného psa nechal: jeho život byl aktivní, plný výletů, akcí, přednášek. Zdálo se, že pes, který je úplně slepý, nezapadal do takového životního stylu a nemohl se v žádném případě stát jeho společníkem. Všechno se však brzo změnilo.

Muž, který se staral o Kulon (jak Julian nazýval svého nového přítele) a trávil s ním čas, si nevšiml, jak začal k psovi cítit lásku. Viděl, jak se pes změnil a stal se sebevědomějším. Dojalo ho, jak moc mu slepý pes implicitně věřil.

Jednou, když Julian pracoval na počítači, Kulon usnul na jeho klíně.

Myšlenka na to, že si toho psa nechám pro sebe, se nezdála tak šílená. Navíc se mu nyní takové rozhodnutí zdálo zjevné a jediné správné.

Když se Julian rozhodl stát se dočasným majitelem psa, nikdy si nepředstavoval, že pse pak stane jeho vlastním mazlíčkem a změní mu život.

Oba přátelé byli spolu více než dva roky. Julian zbožňuje svého mazlíčka, který ho navzdory své slepotě doprovází všude. Majitel si vzpomíná o událostech před dvěma lety:

„Před více než dvěma lety nebyl Kulon doma, byl nervózní, nekamarádil s jinými psy a lidmi. Na druhou stranu se nedávno setkal s Julianem, který slíbil, že mu pomůže najít domov. V té době jsme ani jeden z nás nevěděli, že skončíme spolu. Ale teď, skoro o tři roky později, se to všechno zdá tak zřejmé a nevyhnutelné, že je těžké si představit jakýkoli jiný výsledek. “

Takové příběhy dělají svět lepším! Každý může udělat tak, aby na světě byl ještě jeden takový příběh!

PSALI JSME: SNĚMOVNA VE ČTVRTEK BUDE JEDNAT O PRODLOUŽENÍ NOUZOVÉHO STAVU DO 20. PROSINCE: ČÁST OPOZICE JE PROTI

PŘIPOMÍNÁME: PES U OBCHODU S PROSBOU ZÍRAL NA KAŽDÉHO KOLEMJDOUCÍHO: NA POMOC PŘIŠEL JEN CHLAP V DRAHÉM KABÁTĚ

Share