Ani spousta románů nevedla ke štěstí: Evangelista má teď 55 roku, jak vypadá syn bývalé modelky

Linda Evangelista ve své době byla obdivována všemi muži. Kanadská modelka s italskými kořeny vypadala prostě skvěle.

Zdroj: binokl.cc

Když bylo Lindě 15 let, rozhodla se zúčastnit se v jedné z místních soutěží krásy. Brzy jí modelingová agentura „Elite“ nabídla, aby ta s nimi spolupracovala. Stojí za zmínku, že musela tvrdě pracovat, aby dosáhla toho co měla.

Zdroj: binokl.cc

Pár let po nástupu do agentury se Linda změnila. Za účast na té či oné akci jí byly vyplaceny pohádkové honoráře.

Zdroj: binokl.cc

Během focení si Evangelista neustále zkoušela nové obrazy pro focení. Profesionální fotografové ji nazývali skutečnou mistryní proměny. Fanoušci ji prostě zbožňovali. O Lindu se ucházeli známí a zajištění muži.

Zdroj: binokl.cc

Prvním manželem modelky se stal prezident agentury „Elite“ Gerald Marie. V té době byl Marie ve vztahu s jinou ženou a také měl dítě. Ale Linda se mu tak líbila, že opustil svou rodinu.

Zdroj: binokl.cc

Gerald Marie a Evangelista se vzali, ale Linda nechtěla ve svém životě nic měnit. Věnovala se kariéře a také se nestyděla flirtovat s muži. A Gerald chtěl, aby se vyvolená starala o domácnost a rodinu. Nakonec se po šesti letech rozvedli.

Zdroj: binokl.cc

Poté Lynda začala román s populárním hercem Kylem Mclachlenem. Modelka zase zničila cizí vztah: v té době herec měla manželku – Lary Flynn Boyle.

Zdroj: binokl.cc

Kyle se rozptýlil v Lindě. Přestal pracovat v oblasti filmu a raději pomáhal vyvolené s jejími záležitostmi.

Zdroj: binokl.cc

Linda se ale nechtěla soustředit na vztah s hercem. Dokonce ani filmy kde on hrál nenavštěvovala. Jednoho dne on uviděl její fotku v novinách, kde se jeho milovaná objímala s jiným mužem. A byla u té fotky poznámka, že má nového vyvoleného.

Zdroj: binokl.cc

Tentokrát volba modelky padla na fotbalistu z Francie Fabiena Barteze. Zamilovala se do něj natolik, že byla ochotná dokonce opustit kariéru a zapomenout na pohádkové honoráře.

Zdroj: binokl.cc

Brzy se dozvěděla, že čeká dítě, a proto se ponořila do světa domácnosti. Bohužel v šestém měsíci přišla o dítě. Tak skončil její vztah s Fabienem.

Zdroj: binokl.cc

Ve čtyřiceti letech už Linda věřila, že manžela mít nebude. Osud se jí ale přesto rozhodl dát dárek v podobě miliardáře Françoise Henriho Pinota.

Zdroj: binokl.cc

Nedokázala s ním vybudovat rodinu, protože ji opustil hned poté, co se dozvěděl o jejím těhotenství. Ale jen díky němu se Evangelista mohla stát matkou.

Zdroj: binokl.cc

Má syna Augustina. François musel bývalé milence platit obrovské alimenty.

Zdroj: binokl.cc

Po té co se narodil dědic se Linda zřejmě rozhodla trochu uklidnit, protože o jejích románech nejsou již žádné nové informace. Teď je jí 55 let a ona vůbec nevypadá jako dřív. Přirozeně se snaží skrýt změny související s věkem, a občas se uchyluje k plastice.

Zdroj: binokl.cc

PSALI JSME: PŘED NĚKOLIKA LETY TYTO ALBÍNSKÉ SESTRY OHROMILY UŽIVATELE INTERNETU: DNES JSOU SKUTEČNÉ MODELKY

PŘIPOMÍNÁME: PAPEŽOVI SE POST MODELKY LÍBIL: JAKÝ „ORIGINÁLNÍ“ ZÁVĚR Z TÉTO SITUACE VYVODILA

Share