Jan Blatný udělal důležité prohlášení: Tyká se to nebezpečí dlouho očekávaných Vánoc

Dle dostupných informací od ministerstva zdravotnictví se nakupovat dárky v Vánocům bode možno v případě, jestli systém PES klesne aspoň na třetí úroveň. O tom informuje portál idnes.cz na svých webových stránkách.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

To potvrdil o ministr zdravotnictví Jan Blatný v televizním pořadu. Blatný je jistý, že existuje mnoho různých názorů na vaničky svátky. Někdo si Vánoce váží za možnost poseděni s rodinou a příbuznými. Část obyvatelů ale nemůže Vánoce představit bez nakupování dárků.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

„Podle mého jsou Vánoce spíše svátkem klidu a pokoje. Je ale pravda, že pro řadu lidí patří k Vánocům nakupování,“ líčí Blatný.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

Důležitým ale je nezapomínat, že už skoro rok celý svět žije v novych podnikách, cílem kterých je zabránit šíření infekční nemoci covid-19, která pochází z Číny.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

Česko nyní má vysoký podíl pozitivních testů ku celkovému počtu provedených testů. Proto pan ministr ani teď nemůže nic zaručit. Pokud dojde k příliš rychlému rozvolňování restrikci, tak se mohou nastat nečekané důsledky.

ČTĚTE TAKÉ: EPIDEMIOLOG SMEJKAL TVRDÍ, ŽE O ÚČINNOSTI OPATŘENÍ ROZHODNOU VÁNOCE: VARUJE VŠAK PŘED USPĚCHANÝM ROZVOLŇOVÁNÍM

PSALI JSME: PRYMULA MÁ OBAVY, ŽE SI VÁNOCE NEUŽIJEME TAK, JAK JSME BYLI ZVYKLÍ: MŮŽE ZA TO ÚDAJNĚ RYCHLE ROZVOLŇOVÁNÍ

Share