Manželka českého premiéra podpořila sbírku potravin: Proč Babišovou kritizují lidi

Ve dnešní době je pandemie koronaviru, která uzavřela nejenom velké množství obchodu, ale i velké množství firem a také speciálních fondů, které pomáhají lidem.

Zdroj: irozhlas.cz

Stalo se to s potravinovými bankami, které kvůli lockdownu jsou prázdné. V sobotu 21.listopadu proběhla sbírka potravin, během které lidi darovali velké množství potravin pro potřebné.

Do této sbírky se zapojila i rodina českého premiéra Andreje Babiše. Jeho manželka na svém Instagramu sdílela několik snímků, jak se svým manželem a synem vyrazili na sbírku potravin.

Zdroj: instagram.com

Monika Babišová dostala hodně kritiky na svém Instagramu, kvůli své malé aktivitě na sociálních sítích. Poslední fotografie které sdílela byly fotky z dovolené a také snímky jejího psa. Stejnou kritiku dostává i první dáma ČR Ivana Zemanová.

Potravinové banky ve dnešní době mají velký problém. Jsou prázdné, a žádným způsobem své sklady naplnit nemohou. V roce 2020 dostanou od vlády jenom 95 milionů Kč, z nich 20 milionů zašle vláda z rozpočtové rezervy. Tento rok banky poprvé v historii budou muset nakupovat potraviny samy.

Zdroj: twitter.com

PSALI JSME: ANDREJ BABIŠ SE SETKAL S MILOŠEM ZEMANEM NA ZÁMKU V LÁNECH: BABIŠ PO JEDNÁNÍ ČEKL, ŽE MNOHO POSLANCŮ NECHCE PODPOŘIT PRODLOUŽENÍ NOUZOVÉHO STAVU O ŠÉ DNÍ

PŘIPOMINAME: BABIŠ PROMLUVIL K VEŘEJNOSTI V SOUVISLOSTI SE 17. LISTOPADEM: „DNES BYCH VÁM CHTĚL ŘÍCT, ŽE MĚ MOC MRZÍ, ŽE JSME TEĎ KVŮLI VIRU KUS TÉHLE SVOBODY DOČASNĚ ZTRATILI“

Share