Burešová tvrdě odpověděla o údajném vztahu s Přemkem Forejtem: na uklidnění se musela svézt autem

Zpěvačka Eva Burešová odmítla prozradit, jestli nyní tvoří pár s porotce soutěže MasterChef Přemkem Forejtem, se kterým byla pozorovaná. Místo toho se projela autem, protože ji to údajně uklidňuje.

Zdroj: youtube.com

„Potřebovala jsem se na chvíli sbalit a v klidu se sama projet,“ uvedla na Instagramu Burešová a dodala, že musí reagovat na velký počet zpráv a telefonátů.

Herečka však všem odpovídá, že se o svém soukromí bavit nechce. Burešová dokonce napsala, že ji nyní někdo považuje za arogantní, protože chce chránit svůj soukromý život.

„Chci mluvit jen o své práci a o věcech, do kterých si myslím, že někomu může něco být,“ dodala Burešová s tím, že v minulosti měla nepříjemnou zkušenost, když mluvila o svém soukromí, protože se vše vždy prý překroutilo.

Zdroj: youtube.com

Zpěvačka byla zřejmě rozhozená a raději vypla k tomuto příspěvku komentáře. I když se nechtěla bavit o Forejtovi, promluvila o tématu, o kterém se nikdo nezmiňoval.

Burešova totiž tvrdě prohlásila, že nemá anorexii, nečeká potomka, nechodí s Lukášem Lamborou a nemá nic společného s rasismem či xenofobií.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: EVA DECASTELO PROMLUVILA O OBTÍŽNÉ SITUACI BĚHEM PANDEMIE: „ŘEKNU TI ZCELA UPŘÍMNĚ, ŽE UŽ SAHÁME DO ÚSPOR“

PŘIPOMÍNÁME: V ČESKU JE NEJRYCHLEJŠÍ TEMPO RŮSTU MEZD VE SROVNÁNÍ SE ČTYŘMI SOUSEDNÍMI STÁTY

Share