„Jeho reputace byla bezvadná“: Oprava mobilu po manželovi odhalila ženě nepříjemné tajemství

Někdy se nám zdá, že můžeme svým blízkým plně důvěřovat. Někteří lidé ale vědí, jak uchovat tajemství tak důkladně, že se o nich příbuzní dozvědí až po smrti člověka.

Tissaya vyprávěla velmi smutný příběh své rodiny.

Zdroj: unsplash.com

„Moji rodiče byli manželé 48 let. Byla to obvyklá rodina se dvěma dětmi.

Táta trpěl nemocemi srdce a poslední infarkt ukončil jeho život. Bolest mámy byla neutěšitelná. Jednoho dne se moje matka rozhodla odnést telefon otce do dílny, aby ho dále používala.

Zdroj: unsplash.com

Telefon byl toho dne odblokován po předložení úmrtního listu. Ukázalo se, že táta měl posledních deset let svého života druhou rodinu.

Zdroj: unsplash.com

To, co to znamenalo pro moji matku, sestru a pro mě, nemohu ani popsat. Protože po celá ta léta v naší rodině byl táta příkladem nejlepšího muže na světě, jeho reputace byla bezvadná.

Zdroj: unsplash.com

Máma byla v šoku. Když jsem si uvědomila, že to už není možné vrátit, navrhl jsem matce vyrazit klín klínem! Zaregistrovala jsem ji na několika seznamkách.

Zdroj: unsplash.com

Předtím moje matka jen na „tomto internetu“ používala pouze Skype, aby nám zavolala. A tady spousta tlačítek, možností a dokonce jen přejít na požadovanou stránku! Byla to pro matku výzva.

Zdroj: unsplash.com

Výsledkem je, že si tři roky po smrti otce matka našla partnera, s kterým nyní spolu žije, vede aktivní životní styl, věnuje se sportu a plavání a zdá se, že stále stále nevěří, že se v tom věku našli.

Zdroj: unsplash.com

Nyní je máma sebevědomá uživatelka počítače a už konzultuje všechny své přítelkyně. To byla motivace pro mé matku. Je jí už 73 let a partnerovi je 75 let.“

PSALI JSME: MANŽEL SE ROZVEDL SE SVOU ŽENOU: PO ROKU DOSTAL DOPIS OD ANONYMNÍHO AUTORA, KTERÝ MU POTVRDIL, ŽE ROZVOD NEBYL NADARMO

PŘIPOMÍNÁME: „TCHÝNĚ VYHODILA SNACHU Z DOMU S DÍTĚTEM“: O ŠEST MĚSÍCŮ POZDĚJI ŽENA LITOVALA SVÉHO ČINU

Share