„Ten úřad potřebuje opravdu velký restart“: Kdo se stane dalším šéfem Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS)

Nyní se mnoho kdo data porot na to, kdo by mohl stat dalším nejmocnějším úředníkem v České Republice.

Zdroj: youtube.com

Dle dostupných informaci mezi kandidáty mohou patřit například exministr dopravy Vladimír Kremlík či zástupce nynějšího šéfa instituce, který v minulosti rezignoval po podezřeních z korupce.

Zdroj: youtube.com

I bez ohledu na to, že se světem šíří nemoc se blíží k rozsouzení, kterým dopodrobna věnují pozornost finanční skupiny, hejtmani i starostové. Nová rada, kterou vláda vytvořila musí zvolit dalšího šéfa Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).

Zdroj: youtube.com

Jedním z kandidátů je náměstek ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) Petr Mlsna. Prezident Miloš Zeman to prohlásil již jak se začali mluvit okolo rezignaci z postu Petra Rafaje. „Ten úřad potřebuje opravdu velký restart,“ promluvil tehdy Petr Mlsna.

Dle dostupných informací přihlášku do výběrového řízení podal i Vladimír Kremlík, který na začátku letošního roku odečte z postu ministra dopravy.

PSALI JSME: „TO, ABY SE ÚSTAVNÍ VYŠETŘOVACÍ KOMISE USTAVILA, JEDNOZNAČNĚ PODPOŘÍM“: JAKÝ ÚKOL BUDE MÍT VYŠETŘOVACÍ KOMISE PODLE VICEPREMIÉRA JANA HAMÁČKA

ČTĚTE TAKÉ: NOVÝ MODEL ŘÍZENÍ OPATŘENÍ: JAN BLATNÝ PŘEDSTAVIL SYSTÉM, PODLE KTERÉHO LIDÉ BUDOU VĚDĚT, ZA JAKÝCH PODMÍNEK SE OPATŘENÍ ZPŘÍSNÍ NEBO NAOPAK UVOLNÍ

Share