Dívka našla velmi smutného kocoura: Po dvou měsících nebyl k poznaní

Uživatelka webu Reddit uviděla na ulici toulavého kocoura se smutnou tlamou a poskytla mu nový domov. Jako poděkování ukázal, jak vypadá šťastně. Při pohledu na obrázek po záchraně je nemožné zadržet úsměv.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

Dívka, registrovaná na portálu Reddit jako DysautonomiaQueen, v září našla na ulici toulavé kotě, kolem kterého nemohla projít. Zvíře bylo vychrtlé, slabé a velmi smutné, jak se dalo usoudit podle jeho tlamy.

Pohled na zvíře nenechal redditorku lhostejnou, protože to způsobilo stejné smutné emoce. Podle uživatelky se kotě při vyzvednutí vůbec nebálo ani veterináře, což ji vedlo k smutnému závěru – zdálo se, že zvíře nemá sílu ani se chránit. DysautonomiaQueen se slitovala nad svým novým malým přítelem a ujala si ho.

Zdroj: medialeaks.ru

Dívka, která má ráda videohry, dala téměř okamžitě jméno kocouru — Booker, a to na počest Booker DeWitt, hlavní postavy hry BioShock Infinite. Zdálo se, že to kocouru nevadí a okamžitě sdílel vášeň své nové paničky.

Zdroj: medialeaks.ru

Začátkem listopadu se redditorka rozhodla prozradit, co se stalo c kocourem za dva měsíce. Pro kontrast také přiložila fotografii ze dne, kdy našla svého chlupatého kamaráda. Rozdíl je těžké přehlédnout.

Zdroj: medialeaks.ru

Bookerova transformace ze smutného kotě na šťastného a nezbedného kocoura na uživatele Redditu opravdu udělala dojem. Obzvláště byli zachyceni na novém vzhledu. Mnozí byli dojati také příběhem Bookerovy záchrany, za což redditory poděkovali DysautonomiaQueen.

PSALI JSME: PROČ BY SE NEMĚLO DÁVAT MLÉKO DOSPĚLE KOČCE: A ODPOVĚDÍ NA DALŠÍ OTÁZKY MILOVNÍKU KOČEK

ČTĚTE TAKÉ: SMUTNĚJŠÍ NEŽ PŘÍBĚH KOČKY BEZ DOMOVA, BYLA JEN JEJÍ TVÁŘ: LÁSKA DÍVKY, KTERÁ JÍ CHRÁNILA, UDĚLALA SKUTEČNÝ ZÁZRAK

Share