Synové hvězdných rodičů, který se staly hezčími než jejich otcové

Případ, kdy je v rodině mnoho hezkých mužů. Na světě jsou muži, kteří i ve svých 45, 65 a dokonce 85 vypadají skvěle (teď mluvíme například o herci a otci mnoha dětí jménem Alain Delon, který 8. listopada slaví 85. narozeniny). A jsou tu jejich synové – mladí kluci, kteří jsou velice podobní svým slavným otcům, jen ještě o kousek hezčí.

 

Alain-Fabien, 26 let (syn Alaina Delona)

 

Ilustrační foto. Zdroj: Legion-media.ru

 

Soutěžit z hlediska atraktivity s tak luxusním mužem, jako je Alain Delon, si troufne málokdo. Tento Francouz pobláznil dobrou polovinu ženské populace planety a zářil ve filmech Samurai (1967), První noc míru (1972), Zorro (1975) … Po boku nádherných hereček jako Romy Schneider, Natalie Barthelemy, Mireille Dark, zpěvačka Niko, modelka Rosali van Bremen.

„Jedinou osobou, která vážně hodlá ukradnout titul sex symbolu od Alaina Delona, je jeho nejmladší syn Alain-Fabien.“ A to vše díky směsi francouzské a holandské krve.

 

Brooklyn, 21 let a Romeo, 18 let (synové Davida Beckhama)

 

Ilustrační foto. Zdroj: Instagram.com

 

Tito muži se narodili do rodiny nej sexy symbolů. David Beckham byl opakovaně uznáván jako nejkrásnější sportovec a všechny dívky na konci 20. století chtěly být jako zpěvačka Victoria Adams (rodné jméno). Asi všichni se tedy zhodnou, že nelze se vyhnout srovnávání s takovými rodiči – jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska talentu.

Brooklyn a Romeo však měli štěstí – příroda je nezbavila ani jednoho, ani druhého.

Nejstarší a střední synové Victorie a Davida se nestali fotbalisty (i když o tom otec snil), ale od útlého věku přitahovali pozornost díky svému vzhledu.

 

Mick, 21 let (syn Michaela Schumachera)

 

Ilustrační foto. Zdroj: Legion-media.ru

 

Blonďaté vlasy, zelené oči, sněhobílý úsměv, ladná postava, status vícenásobného mistra světa Formule 1. Michael Schumacher nenechal nikoho lhostejným: ženy se nedokázaly vyrovnat s tím, že se v roce 1995 pohledný Němec oženil, a muži se závistí dívali na jeho nekonečný seznam výher a považovali to za čest, když jim někdo říkal „Schumacher“ za temperamentní jízdu …

Po skončení jeho závodní kariéry uplynulo 8 let, ale situace se nezměnila: veškerá pozornost sportovních fanoušků a mužské krásy je soustředěna na Schumachera – Miku Schumachera, syna legendárního sportovce.

 

Chester, 30 (syn Toma Hankse)

 

Ilustrační foto. Zdroj: Legion-media.ru

 

Tomuto muži se říká „černá ovce“ rodiny, ale i také dvojnásobný držitel Oscara. Za prvé, jak ujišťují fanoušci, prostřední syn Toma Hankse vůbec nevypadá jako on. Zadruhé, Chester (přátelé říkají náš hrdina Chet) v jeho raných létech měl rád nelegální drogy. Za třetí, mladý muž nehraje hlavní role v kině, jak to dělá jeho legendární otec a starší bratr Colin.

 

Levon, 18 let (syn Ethana Hawkeho)

 

Ilustrační foto. Zdroj: Legion-media.ru

 

Najednou si Ethan Hawke podmanil svou přitažlivostí, charisma a talentem samotnou Umu Thurmanovou a nyní jejich 18letý syn dělá totéž s představiteli krásné poloviny lidstva. O vysokém blonďatém pohledném muži začali mluvit v květnu 2017, když kráčel po červeném koberci filmového festivalu v Cannes ruku v ruce se svou slavnou matkou.

 

Milo, 30 (syn Mela Gibsona)

 

Ilustrační foto. Zdroj: Legion-media.ru

 

Můžete milovat nebo nenávidět Mela Gibsona (v biografii celebrity bylo více než jednou nebo dvakrát nejednoznačné okamžiky), ale sotva by někdo mohl tvrdit, že vesmír zbavil hollywoodského herce jeho sexy vzhledu, nebo talentu. Gibson samozřejmě tyto dary využil – a to s velkým úspěchem.

V profesním prasátku našeho hrdiny je několik významných ocenění (včetně dvou sošek Oscara) a v jeho osobním – působivý počet milenek a až devět dědiců.

Dnes vás zveme, abyste si vzpomněli na Mila, šesté dítě Gibsona. Zpočátku se tomuto hezkému muži věnovalo jen málo lidí – najednou pracoval jako masér a poté několik let pracoval jako elektrikář. Ale jakmile se Milo rozhodl vyzkoušet si kino, začala v jeho životě nová kapitola.

 

Patrick, 27 let (syn Arnolda Schwarzeneggera)

 

Ilustrační foto. Zdroj: Legion-media.ru

 

Když bylo Arnoldovi Schwarzeneggerovi 20 let, získal titul Mr. Universe. Ale atraktivita jeho syna Patricka byla oceněna dříve. Již ve věku 18 let hrál mladý muž v reklamní kampani pro prémiovou džínovou značku Hudson Jeans a o pár let později se stal tváří Toma Forda!

 

PSALI JSME: MONIKA BAGÁROVÁ TĚŠÍ FANOUŠKY FOTKAMI ROZTOMILE DCERY: MALÁ RUMI SE VELMI PODOBÁ OTCI

PŘIPOMÍNÁME: BELOHORCOVÁ PRODÁVÁ LUXUSNÍ VILU ZA OCEÁNEM ZA VÍCE NEŽ 55 MILIONŮ KORUN: DŮM V USA JE CELKOVĚ PŘESTAVĚNÝ

 

Share