Smutnější než příběh kočky bez domova, byla jen její tvář: Láska dívky, která jí chránila, udělala skutečný zázrak

Od nejsmutnější po nejšťastnější kočku – neuvěřitelný příběh transformace chlupatého mazlíčka nenechá nikoho lhostejným.

 

Zdroj: tiktok.com

 

Toulavá kočka přezdívaná Bruce Willis dokázala na první pohled rozplakat kohokoli, ale stálo za to, aby si ho Američané adoptovali, protože o rok později se kocour stal nepoznatelným. Nyní jeho tvář září štěstím, na kterém není ani stopy po minulém smutku.

 

V roce 2019 žila šestiletá červená kočka s nejsmutnějším výrazem ve tváři v jednom z amerických útulků, kde můžete najednou potkat chybějící přátele a domácí mazlíčky. Je těžké ho z toho obviňovat – kocour byl bez domova a často bojoval s „příbuznými“.

 

Zdroj: tiktok.com

 

Nejvíce utrpěl načechraný obličej – jeho levé oko mírně pokleslo a pravé ucho přestalo být ostré. Kromě toho měla kočka problémy s imunitou, a proto se pravděpodobně pro návštěvníky útulku ukázal být méně žádaným mazlíčkem než jeho sousedé.

 

Zdroj: tiktok.com

 

Svět však není bez dobrých lidí – v srpnu 2019 přišla do útulku milovnice koček jménem Sandra a zamilovala se do kocourova rudého ocasu. Odešla s novým přítelem, kterému dala jméno Bruce Willis.

 

Po chvíli Sandra vytvořila účet pro svého mazlíčka v aplikaci TikTok, kde zveřejnila videa o Bruceově životě.

 

Zdroj: tiktok.com

 

Na konci srpna 2020 paní kočky sdílela video, ve kterém ukázala, jaké transformace její mazlíček prošel za rok, a změny jsou opravdu patrné. Na prvních záběrech z útulku, které pořídila Sandra, můžete vidět nešťastného Bruce.

„Před rokem jsem potkala tu nejnešťastnější kočku, jakou jsem kdy viděla!“ Napsala dívka.

Pak se divák spolu s Američankou a její kočkou vydá domů, kde se Bruce seznamuje se svým novým domovem.

 

Zdroj: tiktok.com

 

Pak začíná výběr záběrů s mazlíčkem, ve kterém ho jednoduše nelze rozpoznat, protože jeho tvář již nezpůsobuje žádnou lítost ani smutek.

Naopak – nyní Bruce září štěstím, o čemž svědčí poslední sekundy videa a jeho popis:

 

„Teď je to nejšťastnější kočka, jakou znám.“

Video z transformací, zveřejněné 26. srpna, bylo sledováno více než 6 milionů krát denně a významnou změnu vzhledu Bruce si všimly a ocenily tisíce uživatelů.

 

Zdroj: tiktok.com

 

Jeho vzhled se letos výrazně změnil. Tyto oči ukazují, že ho milují. Můžete doslova vidět, jak jsou jeho oči plné života.

Chtěl jen trochu lásky. A ty jsi mu to dopřála.

 

Zdroj: tiktok.com

 

Další důkaz, že láska a péče mohou dělat zázraky.

 

PSALI JSME: „MAJITELKA NECHALA SVOU KOČKU V KOČIČÍM HOTELU, ALE ZVÍŘE UTEKLO“: A PO 8 LETECH ŽENU ČEKALO PŘEKVAPENÍ

PŘIPOMÍNÁME: CHLAPEC NAŠEL V TRÁVĚ MALÉ NOVOROZENÉ SLEPÉ KOTĚ A PŘINESL HO DOMŮ: BRZY SE UKÁZALO, ŽE JE TO ÚPLNĚ JINÉ ZVÍŘE

 

Share