Dojemný příběh přátelství muže a zachráněné lišky dobyl síť

Zvířata, stejně jako lidé, se často ocitají v nesnázích. Obvykle však není nikdo, kdo by jim pomohl, zvláště pokud jsou to divoká zvířata.

Zdroj: instagram.com

Ale hrdina tohoto příběhu liška Woody má velké štěstí. Jaroslav ji zachránil před děsivým osudem – kvůli její krásné kožešině se měla liška stát kožichem pro nějakého člověka.

Zdroj: instagram.com

Ten chlap vzal zvíře z farmy, nebo spíše koupil. Prostě nemohl dopustit, aby ta kráska byla zabita a zaplatil majitelům farmy částku, kterou by mohli získat prodejem liščí kožešiny.

Zdroj: instagram.com

Zdroj: instagram.com

V prvních dnech života se svým zachráncem byla Woody velmi nervózní a nechtěl být s nikým v kontaktu. Ale asi po týdnu si liška zvyklá na nové prostředí a komunikaci s člověkem, pro kterého se stal nejlepším přítelem.

Zdroj: instagram.com

Mladý muž udělal pro svou chlupatou kamarádku voliéru, aby ta mohla trávit čas v přírodě. Nyní Woody žije život šťastného a spokojeného mazlíčka. Vychutnává si chutné jídlo, hraje si a stejně jako všechna zvířata pravidelně přináší potíže svému majiteli.

Zdroj: instagram.com

Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: LIŠKA A BULDOK: DÍVKA ZACHRÁNILA LIŠKU A TA SE STALA NEJLEPŠÍM PŘÍTELEM JEJÍHO PSA

PŘIPOMÍNÁME: MATKA USLYŠELA, ŽE JEJÍ DCERA PLÁČE, KDYŽ PŘIŠLA, VEDLE NÍ SEDĚLA LIŠKA. UKÁZALO SE, ŽE DRAVEC CHRÁNIL DÍVKU PŘED NEBEZPEČÍM

Share