Dominika Gottová se vrátila do Finska: Jaký vztah Gottová dcera má s Timem Tolkki

47letá nejstarší dcera Karla Gotta Dominika před rokem utekla z Finska do Prahy. Důvodem byl její manžel Timo Tolkki, se kterým se momentálně rozvádí.

Před několika dny ji vyfotili fotoreportéři na letišti, když šla do přepážky s nápisem Helsinky, kde bydlela dlouhá léta se svým manželem.

Zdroj: stars24.cz

Na letiště odjela během Dušiček. Navštívila hrob svého táty, šla domu, a že dvěma kufry odjela na letiště Václava Havla, odkud odletěla do Helsinek.

Proč Slavíková nejstarší dcera odletěla do místa, které nemá ráda? Důvod je jednoduchý, odletěla kvůli rozvodu, který v Helsinkách bude řešit.

Zdroj: ahaonline.cz

“Letím řešit akutní a neodkladné záležitosti s mým manželem, do Prahy se vrátím, mám tam bydlení a zázemí,” uvedla Gottová. Nic víc o svém odletu Dominika ale sdílet nechtěla.

Se svým manželem se Gottová viděla v červenci. Tolkki tehdy přiletěl do Prahy, a s Dominikou strávil 2 dny na pražském hotelu. Po návštěvě se vztah mezi partneři zhoršil, ale potom v létě Gottová několikrát s manželem komunikovala.

Zdroj: ahaonline.cz

PSALI JSME: DOMINIKA GOTTOVÁ NAVŠTÍVILA SVÉHO OTCE NA SVÁTEK KARLA: MLUVILA S JEHO FANOUŠKY A BYLA PŘEKVAPENA JEJICH SLOVY

PŘIPOMINAME: KAREL GOTT JE I PO SVÉM ODCHODU HVĚZDOU: NOVÝ SLAVÍKOVÝ HIT ZABODOVAL NA YOUTUBU

Share