Muž zachránil malé lvíče: Fotky jejich dojemného setkání po dlouhém odloučení

Mnoho lidí podceňuje pouta, která mohou vzniknout mezi člověkem a zvířetem

To platí zejména v případě lvice jménem Chiara. Trenér Adolfo zachránil Chiaru poté, co ji našel jako mladé lvíče v Mexiku u obchodníků. Když ji viděl tak vyčerpanou a nešťastnou, rozhodl se ji vzít do útulku kde pracoval a vychovat ji.

 

Zdroj: youtube.com

 

Zdroj: youtube.com

 

Jméno Chiara dostala jako malé lvíče na počest postavy pohádky „Lví král“. Adolfo se považoval za adoptivního otce Chiary. Vzniklo mezi nimi skutečné přátelství, protože muž byl jedním z trenérů právě v tom útulku pro divoká zvířata.

 

Zdroj: youtube.com

 

Během tréninku se lvice a muž sblížili. Muž ji naučil, co potřebuje vědět, aby přežila. Adolfo však musel opustit práci a přestěhovat se do jiného města. Mnozí věřili, že pouto mezi Chiarou a Adolfem v průběhu času zmizí.

Malý útulek si navíc už nemohl dovolit podporovat vyrostlou lvici. A bylo rozhodnuto ji transportovat do přírodní rezervace. Cílem Nadace Black Jaguar a White Tiger vždy bylo zachránit co nejvíce divokých lvů a poskytnout těmto dravcům slušné životní podmínky. Skutečnost, že tento fond má přírodní rezervaci, také pomáhá předcházet nelegálnímu lovu těchto zvířat.

 

Zdroj: youtube.com

 

Adolfo se nechtěl rozloučit se svou milovanou a snil o tom, že se znovu s lvicí sejde. Uspěl. Co se stalo pak, je opravdu úžasné. Jakmile Chiara uviděla Adolfa, skočila na něj a pevně ho objala.

 

Zdroj: youtube.com

 

Byla tak vzrušená, že ho srazila k zemi. Při pohledu na fotografie si možná myslíte, že lvice na toho muže zaútočila, ale Adolfo byl víc než v pořádku!

 

Zdroj: youtube.com

 

Zdroj: youtube.com

 

Zdroj: youtube.com

 

Hráli si spolu a zvíře nechtělo pustit svého „adoptivního otce“. Chiara mu olízla obličej a poté, co měla dost her, si lvice lehla na nohy svého kamaráda a usnula jako malé koťe.

 

Zdroj: youtube.com

 

Zdroj: youtube.com

 

Zdroj: youtube.com

 

PSALI JSME: OBROVSKÝ PES UVIDĚL SVOU PANÍ PO MĚSÍCI ODLOUČENÍ: TO VIDEO JE VELMI DOJEMNÉ, A NA NĚJ SE PODÍVALO VÍCE JAK MILION LIDI

PŘIPOMÍNÁME: GENIÁLNÍ PES CHODÍ DO STUDENTSKÉHO OBCHODU KOUPIT SI JÍDLO NA LISTY ZE STROMU

Share