Jak dnes žije rodina Michaela Schumachera a jakou kariéru si vybral jeho syn

Zdá se, že každý na světě zná jméno Michaela Schumachera. Vždyť to byl právě on, kdo se dokázal sedmkrát stát šampionem Formule 1.

Michael Schumacher / Zdroj: binokl.cc

Ale bohužel je to už sedm let, co Schumacher utrpěl zranění hlavy. Říká se, že nyní se závodník pohybuje na invalidním vozíku a je nepravděpodobné, že by se někdy vrátil k oblíbené věci.

Michael Schumacher se synem Mickem / Zdroj: binokl.cc

Michaelova rodina vede poměrně tajný život a nemluví o stavu hlavy rodiny. Nedávno se ale média dozvěděla, že Schumacherův syn chce pokračovat v otcově kariéře.

Už od dětských let chtěl Mick vypadat jako jeho táta a dokonce překonat jeho rekordy. Od 17 let dělá své první úspěšné kroky v závodním sportu. Poměrně rychle se mu podařilo postoupit do Formule 1 a tím dokázal, že je velmi podobný svému slavnému otci.

Mick Schumacher / Zdroj: binokl.cc

A vlastně před několika kdy Micky uzavřel smlouvu s nejvyšší ligou a už v plné síle se připravuje na soutěž.Sám Schumacher je prý rád, že Micka pokračuje v jeho podnikání, navíc už má dav fanoušků, kteří kdysi sledovali Michaelovu kariéru a teď budou fandit Mickovi.

Mick Schumacher / Zdroj: binokl.cc

PSALI JSME: „A AŽ PŘIJDE TA CHVÍLE, KDY BUDU SCHOPNÝ, TAK TO UDĚLÁM,“ UVEDL JEAN TODT PO POSLEDNÍ NÁVŠTĚVĚ MICHAELA SCHUMACHERA

PŘIPOMÍNÁME: SYNOVÉ HVĚZDNÝCH RODIČŮ, KTERÝ SE STALY HEZČÍMI NEŽ JEJICH OTCOVÉ

Share