Jason Momoa a Lisa Bonet jsou jedním z nejneobvyklejších párů v Hollywoodu: Jak herec dosáhl svého

Život hvězd je velmi zajímavé sledovat. Někdy dělají to, že smíšené dojmy vás dlouho neopustí. Hvězdné oblečení, domovy a vztahy byly vždy aktivně diskutovány a budou diskutovány i nadále.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

Milostný příběh Jasona Momoa a Lisy Bonetové připomíná spíše zápletku romantického dramatu se šťastným koncem. Tento příběh je o 8letém chlapci, který se zamiloval do krásky a oženil se s ní, navzdory 12letému věkovému rozdílu a výškovému rozdílu.

Poprvé uviděl Jason Lisu Bonet v televizi, když byl ještě docela dítě. Dívka měla tehdy 20 let, hrála jednu z hlavních rolí v komediálním seriálu. „Bylo mi 8 let, viděl jsem ji v televizi,“ vzpomíná herec.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

Jason se do herečky opravdu zamiloval. S věkem jeho city zůstaly. Díky Lise Bonetové se stal hercem a dlouho nemohl dosáhnout úspěchu. Pohledného muže nikdo nepoznal ani v kině, ani v modelingovém průmyslu. To se však všechno změnilo poté, co Jason Momoa zvítězil v soutěži Havajský model roku 1999. Všimli si ho tvůrci známého televizního seriálu Rescuers Malibu.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

V roce 2005 se 26letému Jasonovi konečně splnil sen. Setkal se s 38letou hvězdou Lisou Bonetovou. Herečka nabídla, že chlapa odveze do hotelu, ale cestou se rozhodli sednout do kavárny. Lisa objednala sklenici Guinness. Byl to Momoův oblíbený nápoj. Pak si uvědomil, že to byl rozhodně osud!

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

Samotná herečka se přiznala, že to nebyla láska na první pohled, ale Jason ji něčím zahnal. V roce 2007 se jim narodila dcera Lola Aiolani a v roce 2008 se objevil jejich syn Nakao-Wulf Manakauapo Namakeaha. Mimochodem, herec řekl Lise o své posedlosti k ní až po narození dětí. Bál se vyděsit dívku takovým přiznáním.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

Pár se vzal v roce 2017. Lisa je na svého manžela pyšná. Říká, že lidé jako on jsou nyní vzácní. Odpovědný a slušný Jason, zdá se, navždy získal srdce krásky. Po takových příbězích je těžké nevěřit v osud.

ČTĚTE TAKÉ: VÍME, KDO NAHRADÍ JOHNNYHO DEPPA VE FILMU FANTASTICKÁ ZVÍŘATA

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: VYSNĚNÁ BRIGÁDA: FILMOVÝM FANOUŠKŮM SE NABÍZÍ, ABY SI VYDĚLALI PĚKNÉ PENÍZE SLEDOVÁNÍM PRÁZDNINOVÝCH FILMŮ

Share