Dívka, která otěhotněla ve 13, navzdory všem zlým jazykům dokončila školu a vzala s sebou na ples svoji dceru

Velmi mladá matka, která otěhotněla ve věku 13 let, šokovala své spolužáky tím, že na na ples přišla se svou dvouletou dcerou!

Kaleigh Snaith má nyní 16 let. Všichni tvrdili, že má zničený celý život a nikdy nedokončí školu, ale dívka ukázala, že to tak není.

Zdroj: chudesa.site

Vzhledem k tomu, že dítě nemohlo vydržet celý obřad se svou matkou, koupila Kaleigh své dceři nádherné bílé krajkové šaty a okouzlující pár pořídil focení!

Ilustrační foto
Zdroj: pandda.me

Holka své těhotenství tajila šest měsíců, protože se bála reakce svých rodičů.

Zdroj: chudesa.site

Ale matka a otec školačky slíbili, že navzdory všemu podpoří holku, a začali připravovat svůj dům na příchod vnučky.

Zdroj: chudesa.site

Kaleigh, která žije se svými rodiči, řekla: „Chtěla jsem vzít Harley na můj ples a obléknout ji, aby věděla, že je v mých očích princezna a vždycky bude. Chtěla jsem, aby všichni viděli, že Harley je pro mě na prvním místě!“

Zdroj: chudesa.site

„Když se Harley narodila, bylo to velmi obtížné. Doma byla pro své dítě matkou a dospělou osobou, ale ve škole jsem se musela stát teenagerkou a učit se.

Zdroj: chudesa.site

Byla jsem velmi unavená. Byli lidé, kteří mi říkali, že jsem si zničila život a že nikdy nebudu dobrá matka. Ale věděla jsem, že na mě Harley čeká doma, a to mě hodně motivovalo,“ uvedla holka.

Zdroj: chudesa.site

„Doufám, že mladé matky a jejich rodiče pochopí, že mít dítě v dospívání není konec světa,“ dodala Kaleigh.

Zdroj: chudesa.site

Matka dívky řekla: „Když mi Kaleigh řekla, že je těhotná, byla jsem v šoku, ale zároveň jsem si pomyslela:To zvládneme. Jsem velmi hrdá na svou dceru. Vzala na sebe odpovědnost a hodně ztratila – včetně svého dětství.“

Zdroj: chudesa.site

PSALI JSME: MATKA ODMÍTLA NOVOROZENÉHO SYNA, JAKMILE VIDĚLA, KOHO PORODILA

PŘIPOMÍNÁME: MOJE PADESÁTILETÁ TETA PORODILA DÍTĚ OD DVACETILETÉHO MUŽE

Share