“Jirka byl šťastný do posledního momentu”: Olga Menzelová promluvila o své netrádičné rodině

Jiří Menzel zemřel 5.září, jeho 42letá manželka Olga teď sama bude vychovávat tři děti, dvě dcerky a svého mladšího syna, kterého utajila, a nikdo dlouhodobě nevěděl o těhotenství a porodu dítěte.

Zdroj: youtube.com

Každé své dítě Olga má od jiného tatínka, ale i tak v rodině Menzelových byla idylka. Pár měl hodně problému ve svém vztahu, ale největší byl, když Menzel nechtěl mít děti.

Kvůli tomu na nějakou dobu jejich vztah ukončil. Olga Menzelová dokonce nějakou dobu bydlela s tatínkem své dcery Anny, ale Jiří ji stále podporoval.

Zdroj: blesk.cz

Menzel měl moc netradiční rodinu, ale byla jedná věc, která držela ten náročný vztah. “Byli jsme divní tím, že jsme zájmy děti povýšili nad zájmy dospělých,” uvedla vdova.

Menzelová sdílela, že se svým manželem měla úžasný svobodný vztah, ale také oba měli moc silnou vzájemnou důvěru. Problémem nebyl i věkový rozdíl.

Zdroj: blesk.cz

Podle Olgy oba měli úžasný vztah, ale před odchodem Menzela nebydleli spolu. Olga řekla, že je to kvůli věkovému rozdílu. Podle její slov každy měl vlastní nároky na osobní klid

Menzelová uvedla, že její manžel měl velmi dobrý a šťastný konec svého úžasného života. “Jirka byl šťastný do posledního momentu,” ukončila vdova.

Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: „ZE SVÉHO BYTU ODEŠEL A ZA TŘI DNY SE SEM ZASE VRÁTIL“: OLGA MENZELOVÁ VYSVĚTLILA SVŮJ ZVLÁŠTNÍ KROK

PŘIPOMINAME: OLGA MENZELOVÁ VYSVĚTLILA, PROČ JE JEJÍ MANŽEL ULOŽEN DO DVOU UREN

Share