V elegantní halence: Kate Middleton ukázala bezchybný vzhled

Vévodové z Cambridge uspořádali další online karanténní setkání. Pro videokonverzaci si Kate Middleton vybrala krásnou halenku.

 

Zdroj: instagram.com

 

Vévoda a vévodkyně z Cambridge se setkali s účastníky programu pro otce dětí, který pomáhá otcům rozvíjet sebevědomí dětí v každé fázi vývoje jejich dítěte. Manželka prince Williama se jako vždy objevila s elegantním vzhledem. Video z konference bylo zveřejněno na oficiálním profilu královského páru na Instagramu.

 

Zdroj: instagram.com

 

Elegantní vzhled Kate Middleton

Vévodkyně se před kamerou objevila v krásné halence mléčné barvy s originálním potiskem. Vzhledem k tomu, že Kate je v záběru pouze vsedě, je těžké zjistit, jaké spodní části spárovala s takovou halenkou, je však pravděpodobné, že to byly černé kalhoty. Její obraz byl velmi jemný a ženský.

 

Zdroj: instagram.com

 

Manželka prince Williama dala její husté a krásné vlasy spolu její pověstnými kadeřemi. Obvykle se na veřejnosti objevuje právě s takovým účesem. Na tváři Kate Middleton provedla bohatý každodenní make-up s černými šipkami na víčkách a světlou rtěnkou na rtech. Vzhled doplnila luxusním prstenem a náušnicemi.

 

 

PSALI JSME: MEGHAN MARKLE „ŠLA VE STOPÁCH“ PRINCEZNY DIANY

PŘIPOMÍNÁME: „NEBYLY SESTRY“: KRÁLOVSKÝ ŽIVOTOPISEC ODHALIL PRAVDU O VZTAHU MEZI MARKLE A MIDDLETON

 

Share