„Když je navštěvuje jeho matka, v rodině začínají hádky“: Tchyni nevadí to, že způsobuje problémy

„Nedávno mi zavolala dcera a zeptala se mě, jestli by u mě mohla zůstat týden. Pravděpodobně zase přijede tchyně a Irina hledá, kde strávit tento čas,“ stěžovala si paní Veronika.

„Jejich vztah je velmi napjatý. Irinu tchyně často kritizuje a dcera vždy utíká před konflikty. Já mám dvoupokojový byt a je nás pět lidí,“ vysvětluje Veronika svým přítelkyním.

„Tchyně se ptá, jestli je může navštívit?“ zeptala se kamarádka.

Rodina / Ilustrační foto / Zdroj: family3.ru

„Je třeba poznamenat, že koupili synovi byt, když šel na univerzitu v Moskvě. Nechtěli, aby jejich dítě žilo v studentské ubytovně.

Od té doby uplynulo asi 15 let. Náš zeť opravil byt a platil sám, dobře vydělává. Vyměnil nábytek, koupil spoustu domácích spotřebičů.

Před třemi lety se seznámil s Irinou a rozhodli se vzít. Nyní spolu bydlí v tomto jednopokojovém bytě. Žijí v dokonalé harmonii, ale když přijíždí na návštěvu jeho matka paní Valentina, v rodině začínají hádky a problémy. Na začátku navštěvovala svého syna a přinášela dárky.

Tchyně a snacha / Ilustrační foto / Zdroj: m.infox.ru

Poté pod záminkou, že ji musí vyšetřit specialisté z hlavního města, byly její návštěvy stále častější. Mohla zůstat u nich měsíc.

Je důchodkyně a sedí doma. A se svým manželem jsou šťastní, když žijí odděleně.

Když byl můj zeť svobodný, všechno bylo v pořádku. Spal na skládací posteli a jeho matka spala na rozkládací pohovce. Ale když začal chodit s Irinou, už neměla tchyně kde spát, ale to jí nevadilo. Valentina žije v bytě, navštěvuje lékaře, chodí na výstavy a si nevšímá žádných nepříjemností.

Tchyně a snacha / Ilustrační foto / Zdroj: uznayvse.ru

Nevím, jak se může chovat takhle. Nevidí, co způsobuje nepříjemnosti? Její syn má svou rodinu. Proč jet a překážet lidem? Pokud nechcete, aby žil syn v tomto bytě, řekněte to. Také hodně investoval do tohoto bydlení,“ rozhořčeně říká paní Veronika.

Co byste dělala v této situaci? Má tchyně pravdu nebo ne?

PSALI JSME: SYN NEPOZVAL SVOU MATKU NA SVATBU: KDYŽ MU ZAVOLALA ODMÍTL HOVOR

PŘIPOMÍNÁME: MATKA 3 SYNŮ NAPSALA DOPIS SVÝM BUDOUCÍM SNACHÁM, KTERÝ ZAPŮSOBIL NA TISÍCE ŽEN

Share