Syn nepozval svou matku na svatbu: Když mu zavolala odmítl hovor

Co asi musela matka udělat, aby nebyla pozvána na svatbu svého syna?

Sama vychovávala dvě děti, poskytovala jim dobré vzdělání, pomáhala jim vstávat na nohy, zajišťovala bydlení, dokonce si vyměnila byt a prodala byt své babičky, ale nakonec nebyla pozvána ani na svatbu.

 

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

 

Hlavní roli na svatbě hraje otec, který opustil svou ženu se dvěma malými dětmi, jeho syn byl sotva rok starý a jeho dcera měla tři roky. Výživné neplatil, dokud nezasáhl soud, nenavštěvoval děti, když byli školáci, nikdy jim nekoupil ani ponožky a nejvíce levný bonbón, ale byl pozván na svatbu.

 

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

 

Děti svého otce neviděly mnoho let. Cestoval po zemi jako stavitel, poté jako rybář. Bylo jim přes 20, když se jejich otec vrátil do svého rodného města. Těmto dětem nikdy finančně nepomohl, nevím jak ostatní.

 

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

 

Ale na svatbě svého syna byl se svou 5. nebo 7. manželkou, stejně jako se všemi dětmi z následujících manželství. I když matka tam nebyla. Ani starší sestra nebyla na svatbě – sestra ze solidarity s matkou nepřišla.

 

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

 

Co mohl otec říct svému synovi, že nepozval matku na svatbu?

Nebo možná budoucí snacha nechtěla vidět tchýni na svatbě? Matka nabídla svému synu pomoc se svatbou. Je to sice silný muž a bere vše na sebe, ale nepočítal s možností koupit si před svatbou auto a jak se ukázalo na svatbu mu nezvýšilo dost peněz.

 

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

 

Navrhl tedy, aby matka buď zaplatila za sváteční stůl, nebo koupila oblečení nevěsty. Částka pro oba vyšla zhruba stejně. Matka souhlasila se zaplacením stolu, ale pouze za hosty z její strany.

A celkem jich bylo 15 i s ženichem… Za své příbuzné může zaplatit sám otec (12 lidí). Nevěsta může za své hosty platit sama, pokud jich pozvala na svatbu sto.

 

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

 

Matka se znovu neukázala a přerušila hovory. Minulý víkend se konala synova svatba. Všichni se bavili a tančili a jen matka, dívající se do prázdna z okna ze 7. patra, plakala…

 

PSALI JSME: 13LETÁ DÍVKA SE STALA MATKOU SVÝCH VRSTEVNÍKŮ: JEJÍMU MANŽELOVI JE TÉMĚŘ PADESÁT LET

PŘIPOMÍNÁME: JE MI TŘIAŠEDESÁT, MŮJ MANŽEL JE O ŠEST LET STARŠÍ: PROČ JSME NEDÁVNO PODALI ŽÁDOST O ROZVOD

 

Share