Konec seriálu Ordinace v růžové zahradě: Jakou reakci měla Anna Slováčková

Velmi populární nekonečný seriál Ordinace v růžové zahradě nedávno překvapil všechny diváky tím, že se ukončil na půl roku. Moc to utrápilo nejenom fanoušky, ale i herci, kteří se v tom seriálu natáčejí.

Zdroj: youtube.com

Pro některé z nich natáčení v seriálu bylo jediným příjmem, kvůli tomu většina herců začala vyhledávat novou práci. Nehroutí se jenom zpěvačka Anna Slováčková, která v seriálu hraje zdravotní sestru Radku.

Zdroj: novaplus.nova.cz

V seriálu se natáčí už tři roky, ale po uzavření koncertů v celém Česku, seriál pro Slováčkovou byl jediným příjmem. Konec seriálu zpěvačku moc překvapil. “Je to nepříjemné, tak se snažím brát to pozitivně a nehroutit se z toho,” uvedla zpěvačka portálu Extra.

Zdroj: novaplus.nova.cz

Na rozdíl od její kolegů, které jsou zvykli na ohromné příjmy, a teď nebudou mít žádný výdělek, Slováčková bez peněz nezůstane. “Jsem velký šetřílek,” řekla Anna, která svůj výdělek moc často odkládá na “horší časy”.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: HEREC ČENSKÝ HLEDÁ PRÁCI, ABY MOHL NA JAŘE ZAPLATIT HYPOTÉKU: S UKONČENÍM ORDINACE ZTRATÍ STABILNÍ PŘÍJEM

PŘIPOMINAME: DANA BATULKOVÁ JE VDĚČNÁ JAKUBOVI A AGÁTĚ ZA VNOUČATA: „S MÝMI DOSPĚLÝMI DĚTMI NENÍ ROZUMNÁ ŘEČ,“ PŘIZNALA HEREČKA

Share