Matuš prozradil, kdy se s Lucií vezmou: uvedl také podmínky pro další dítě

Bohuš Matuš prozradil, co plánuje se svou přítelkyní Lucii dělat v budoucnu a přiznal, jestli je na příchod potomka připraven.

„Mně se nikdo předtím tak nějak nelíbil,“ začala sedmnáctiletá Lucie s tím, že se ale pak zamilovala do Bohuše a už to tak zůstalo.

Zdroj: idnes.cz

Matuš následně řekl, že věkový rozdíl není zase tak veliký. Spočítal si, že když mu bude osmdesát, tak Lucie bude v jeho současném věku.

Pár přiznává, že miminko bylo plánované a oba ho moc chtěli. „Jsem nakonec moc šťastný, že budu mít potomka a že nezůstanu sám,“ uvedl zpěvák.

Bohuš a Lucie jsou od začátku svého vztahu kritizování a lidé na sociálních sítích nepřejí jim ho.

Zpěvákova přítelkyně tvrdí, že do či jim to však nikdo neřekl. Občas se pouze někdo takový objeví na sociálních sítích, ale jinak tam z Bohušem dostávají pouze pozitivní komentáře.

Zdroj: Youtube

Matuš dodává, že se dcera může narodit každým dnem a doma již mají všechno připravené. Zpěvák však přiznává, že není na sto procent připraven na takovou životní změnu, ale slíbil vše tomu podřídit.

Zdroj: Youtube

Nakonec Matuš řekl, že pokud Lucie dodělá školu, tak budou mít další dítě. „Lucinka bude mít brzy osmnáct let, tak hned jak je oslavíme, vezmeme se,“ ukončil Bohuš.

Zdroj: idnes.cz

PSALI JSME: EVA HOLUBOVÁ PÓZOVALA V PLAVKÁCH NA PLÁŽI: HEREČKA VYPADÁ VE SVÝCH 61 LETECH SKVĚLE

PŘIPOMÍNÁME: PŘES PLOT MÁ MONIKU BAGÁROVOU: JAN BENDIG UKÁZAL NOVÉ BYDLIŠTĚ

Share