Mikuláš Minář ve čtvrtek promluví o svých dalších plánech v politice: „Pokud máme jít po krizi nahoru, musíme najít společnou řeč,“ řekl

Mikuláš Minář získal politickou popularitu díky tomu, že byl předsedou spolku Milion chvilek pro demokracii. Nyní pokračuje ve své osobní politické kampani, ve čtvrtek chce zahájit novou politickou iniciativu. Chce, aby jeho hnutí dalo naději lidem, kteří už jsou z politiky zklamaní. Před časem se ohradil proti kritice opozice, protože vyzýval opoziční strany, aby se spojily, ale nyní může sám rozdělit síly opozice.

„Tento čtvrtek představíme, za čím jdeme a proč to dává smysl,“ informoval Mikuláš Minář prostřednictvím tiskové zprávy.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Jeho výroky byly dost odvážné. Slíbil, že zlepší politiku v naší zemi a že to budou zásadní změny. Ve čtvrtek také prozradí, kdo k tomuto cíli půjde spolu s ním a vysvětlí proč.

Řekl také, že poskytnou naději Čechům, kteří se v politice zklamali. Podle něj udělají nejlepší kontaktní kampaň v historii našeho státu.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Mikuláš Minář mluvil o své touze vytvořit politické hnutí ještě před dvěma měsíci. Plánuje se zúčastnit voleb do dolní komory parlamentu.

Kvůli tomu byl kritizován opozičními politiky, protože vyzýval opoziční strany ke sjednocení, ale sám začal dělat opačné kroky.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Mikuláš Minář napsal, že jeho cílem je změnit českou politiku a nedělá to pro své ego, ale pro naši zemi a její budoucnost.

Slyšel celou tu kritiku, že byl označován za mladého fracka a pražského kavárníka, že tříštil opozici atd. Tvrdí ale, že to všechno není pravda.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Velkou pozornost věnuje komunikaci mezi občany a politiky. V minulých letech hodně komunikoval s lidmi a chtěl vědět proč, mnoho lidí vnímá politiku tak negativně. Pochopil, že si v naší zemi nerozumíme.

To znamená, že příliš mnoho lidí má velmi odlišné názory na stejná témata. Navíc je velký rozdíl mezi názory bohatých a chudých, starší generace a mladší generace, těch, kteří jsou proti rouškám a těch, kdo je pro roušky atd.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

„Protože pokud máme jít po krizi nahoru, musíme najít společnou řeč,“ dodal Mikuláš Minář.

O tom, že hodlá kandidovat do Sněmovny, mluvil už v polovině léta. Vždyť na opoziční činnost obětoval 2,5 roku, kvůli tomu ani nedokončil školu.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Mikuláš Minář proto hodlá pokračovat, i když sám říká, že ho politika neláká.

PSALI JSME: TELEVIZE PRIMA UKÁZALA NOVÝ PROGRAM NA VÁNOCE 2020: NA CO SE BUDOU DÍVAT OBYVATELE ČESKA BĚHEM SVÁTKU

PŘIPOMINAME: STUDENTKA KOUPILA BEZDOMOVCI JÍDLO: O HODINU POZDĚJI JÍ DAL VZKAZ, KTERÝ ROZHODNĚ NEČEKALA

Share