Miroslav Kalousek slaví 60. narozeniny: prozradil, co má společného s královnou Alžbětou

Bývalý předseda TOP 09 Miroslav Kalousek dnes slaví 60. narozeniny. Serveru eXtra.cz uvedl, že velkou oslavu nepřipravuje. Překvapivě to není kvůli uzavřeným restauracím a vládním restrikcím.

Politik se narodil 17. prosince 1960. Domů ho maminka ovšem přivezla až na Štědrý den, takže se stal vánočním prezentem.

Miroslav Kalousek / Zdroj: youtube.com

Kalousek přiznává, že s oslavami nikdy nechce rodinu obtěžovat, protože se v této době blíží vánoční svátky. Příklad prý bere z královny Alžbety, která má narozeniny v dubnu, ale slaví je až v červnu kvůli počasí.

Poslanec proto má většinou oslavu až březnu či dubnu. „Shodou okolností to bude akorát včas, až otevřou hospody,“ řekl Kalousek.

Miroslav Kalousek / Zdroj: youtube.com

Politik dodal, že odchod z politiky neplánuje, i když se rozhodl Sněmovnu opustit. Zůstane prý ve straně a bude jí pomáhat.

„Po něčem se mi bude nejspíš stýskat, ale to asi zjistím, až ve sněmovně nebudu,“ říká šéf poslaneckého klubu TOP 09 s tím, že mu ale nebudou chybět hádky s lidmi, kteří podle něho netuší, o čem mluví.

Miroslav Kalousek / Zdroj: youtube.com

Doufá však, že po něm do politiky přijdou ještě lepší lidé.

PSALI JSME: DAGMAR HAVLOVÁ MUSELA VE SVÉ VILE ZNIČIT KUCHYŇ, ABY V DOMĚ NEBYLY JEŠTĚ VĚTŠÍ PROBLÉMY: BÝVALÁ PRVNÍ DÁMA JE NESPOKOJENÁ S PRIMÁTOREM PRAHY

PŘIPOMÍNÁME: VLÁDA ZNOVU POŽÁDÁ O PRODLOUŽENÍ NOUZOVÉHO STAVU: PŘIPRAVILA TAKÉ VÝJIMKU ZE ZÁKAZU NOČNÍHO VYCHÁZENÍ PRO VĚŘÍCÍ

Share