Šťastna čísla bytu: Co vám prozradí vaše číslo domu

Pokud věříte v šťastná čísla, číslo bytu může také přinést štěstí i neštěstí. Zda je vaše číslo bytu šťastné a jak ovlivňuje váš život, se dozvíte z tohoto článku.

Šťastná čísla bytů / Zdroj: iqformat.live

Výpočet je velmi jednoduchý:

Například váš byt má číslo 138

1 + 3 + 8 = 12.

1 + 2 = 3.

„3“ je numerologické číslo bytu 138.

Šťastná čísla bytů / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Vypočítejte numerologické číslo vašeho bytu a zjistěte, zda je pro vás šťastný!

Číslo 1

Takový byt naplňuje své majitele tvůrčí energií a radostí ze života. Umožňuje člověku vyniknout, upoutat pozornost ostatních. Bude v ní dobře pro umělcům, básníkům, spisovatelům, novinářům.

V bytě by mělo být mnoho různých svítidel a dominantní gama je oranžovo-červená. Atmosféra takového domu je bezstarostná a otevřená.

Byt / ilustrační foto / Zdroj: polinov.ru

Číslo 2

Intuice a rozjímání. Byt je vhodný pro lidi pracující s malými dětmi, pro kuchaře a hudebníky.

Hlavní důraz v takovém bytě by měl být na zrcadlech a hlavní barva – jemně krémová, s malými skvrnami smaragdově zelené. Postarejte se o vzhled koupelny — měla by být bezchybná.

Byt / ilustrační foto / Zdroj: polinov.ru

Číslo 3

Vůle, odhodlání, akce! Tenhle byt není pro lenochy. Pokud budete pasivní, rozhodnutí budou učiněna za vás. V tomto bytě bude muset neustále něco opravit: vodovod, zámky, židle.

Majitelé musí být v tónu a v neustálém pohybu, jinak stagnace energie přinese onemocnění. Interiér by měl mít více červené barvy. Nejaktivnější místa by měli bát WC a chodba, postarejte se o ně.

Byt / ilustrační foto / Zdroj: polinov.ru

Číslo 4

V tomto bytě by měla „obývat“ maximální poctivost – lež se vám vrátí! Lidé žijící v tomto domě velmi rádi cestuji. Připravte se na to, že budete hodně komunikovat nejen doma, ale i v práci: tento byt vám slibuje spoustu expedičních prací.

Hlavní v interiéru jsou objekty související s informacemi: od televize a telefonu, až po fotografie. Příznivé barvy jsou modré, šedé a také modré se žlutou.

Byt / ilustrační foto / Zdroj: polinov.ru

Číslo 5

Všechno je zde globální: život tohoto bytu lze spojit s politikou, vědou – vše slouží ke sjednocení lidí ve jménu nějaké myšlenky. Fialová je pro tento dům dobrá barva.

Bronzové předměty, zejména ty přivezené ze vzdálených zemí, poslouží jako skutečná dekorace. Nenechte se zlobit – a bude s vámi všechno v pořádku. Ano, nezapomeňte také na rozsáhlou knihovnu!

Byt / ilustrační foto / Zdroj: polinov.ru

Číslo 6

Odpočinek, láska a pohodlí. Žijí zde buď laskaví a pohostinní lidé, nebo vášniví skandalisté. Barvy jsou velmi teplé: v béžové a hnědé barvě.

V prostředí tohoto domu jsou nejvhodnější velké měkké pohovky, kulatý stůl, koberce, květiny. Obvykle v takovém bytě milují zvířata – kočky, psy.

Byt / ilustrační foto / Zdroj: polinov.ru

Číslo 7

Jsou to těžké zkoušky! Nájemníci takového bytu jsou často ve stísněných podmínkách a zažívají různá omezení. Ale ne všechno je tak špatné!

Ve stejném bytě se můžete zapojit do akumulace, zvládnout jakoukoli odbornou dovednost. Hlavní věc – častěji analyzujte své skutky a činy, bude přínosem hladovění a cvičení jógy! Převládající barva je tmavě modrá.

Byt / ilustrační foto / Zdroj: polinov.ru

Číslo 8

Toto je byt astrologů a jasnovidců, pokud je tam přiveden nějaký pragmatik a materialista, bude u rozbitého žlabu.

V tomto bytě budete vždy obklopeni přáteli. Vyzdobte si ho jasnými barvami  a musí být přítomna nebeská modř! S elektrickými spotřebiči buďte opatrní a udržujte okna čistá.

Byt / ilustrační foto / Zdroj: polinov.ru

Číslo 9

Velmi těžký byt! Dobře v ní budou kněží, hudebníci, námořníci a jasnovidcům. Zde je velmi snadné se dostat do nesplněných snů a získat mnoho špatných návyků.

Tento byt je jako Bermudský trojúhelník – pořád se někam ztrácí věci a všechny jednoduše blázní. Nyní můžete zkontrolovat, jak se váš byt a atmosféra v něm vztahují k navrhované charakteristice.

Byt / ilustrační foto / Zdroj: polinov.ru

PSALI JSME: NUMEROLOGICKÝ TEST: CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2021 PODLE DATA NAROZENÍ

PŘIPOMÍNÁME: CO PŘITAHUJE POSLEDNÍ ČÍSLICE TELEFONNÍHO ČÍSLA K ŽIVOTU ČLOVĚKA: ZJIŠTĚNÍ NUMEROLOGŮ

Share