Mlha po celý týden, počasí bude podzimní: o víkendu mohou teploty klesnout pod nulu

Mlhavé počasí v Česku bude pokračovat. Tento týden se mírně oteplí, teploty se budou pohybovat kolem 10 stupňů, přičemž občas bude pršet. Zatím není sníh a mráz, takže letos Martin na bílém koni nepřijde.

„Počasí bude ovlivňovat rozsáhlá tlaková výše, kolem které k nám bude zejména ve vyšších vrstvách atmosféry proudit teplejšívzduch,“ vysvětlil Český hydrometeorologický ústav.

Zdroj: YouTube

V pondělí mohou být místy mlhy a odpoledne bude oblačno. Přitom na horách bude jasno až polojasno. Teploty se budou pohybovat mezi 2 až 6 stupni, na některých místech může být i 9 stupňů.

V úterý bude počasí podobné jako v pondělí, očekávají se také mlhy a oblačnost. Ale na východě země a na horách se očekává polojasno a jasno.

Zdroj: YouTube

Teploty v noci budou mezi 1 až 5 stupni Celsia a přes den 3 až 7 stupňů. Podzim už končí, takže bude dost chladno.

Mlhy budou i ve středu. Bude také zataženo, počasí se mírně zhorší i na horách, bude tam polojasno. Teploty v noci mohou klesnout až na 1 stupeň a přes den se budou pohybovat mezi 3 až 7 stupni.

Zdroj: gettyimages

Češi mohou ve čtvrtek očekávat mírné oteplení. Teploty v noci budou mezi 2 až 6 stupni a přes den 4 až 8 stupňů. Bude zataženo, místy může pršet.

V pátek bude zataženo a dá se očekávat deště. Bude však o něco tepleji, teploty v noci budou mezi 2 až 6 stupni a přes den mohou dosáhnout až 10 stupňů Celsia.

Zdroj: YouTube

Víkendové počasí se téměř nebude lišit od minulých dnů, bude zataženo, mlhy a místy mohou být i přeháňky. Teploty v noci mohou dosáhnout -2 stupňů a přes den se budou pohybovat mezi 3 až 8 stupni, místy 11 stupňů.

PSALI JSME: ROUŠKOVNÉ JE V OHROŽENÍ: DŮCHODCI MOHOU DOSTAT PENÍZE SE ZPOŽDĚNÍM

PŘÍPOMÍNÁME: DOMINIKA GOTTOVÁ ODLETĚLA DO FINSKA, ABY ZASTAVILA ROZVOD S TIMEM TOLKKIM: „STÁLE HO MILUJI,“ PŘIZNALA

Share