Ten chlap našel štěně v pytli, kde byla poznámka. Obsah zprávy ho opravdu ohromil

Ten chlap nečekal, že uvidí štěně v tašce, kterou našel ve staré stodole. A také nečekal, že tam uvidí vzkaz, který ho šokoval.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Ten chlap našel štěně v pytli, kde byla poznámka. Obsah zprávy ho opravdu ohromil.

Mladý muž jménem Jefferson z Ekvádoru byl v šoku, když v opuštěné stodole náhodou uviděl visící pytel. Okamžitě upoutal pozornost toho chlapa, protože se taška pohybovala a dokonce slyšel uvnitř něco živé.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Jefferson se opatrně přiblížil k neznámé tašce, sundal ji, podíval se dovnitř a byl ohromen. Uvnitř bylo malé štěně. Třáslo se strachem a nevědělo kde vůbec je. Mladý muž také našel v tašce poznámku, která ho šokovala ještě více.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Neznámá osoba napsala: „Mně se tento pes moc líbil, ale nyní oslepl a já ho už nepotřebuji!“. Jefferson byl ohromen tímto projevem lidské krutosti, lhostejnosti a cynismu.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Jefferson vzal štěně na veterinární kliniku, kde zvíře vyšetřeli. Byla to fenka a později ji mladý muž pojmenoval Clarita. Měla menší zdravotní problémy, ale ne tak závažné jako její zrak, který bohužel ztratila.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Jinak byla Clarita úžasná: laskavá, milující, aktivní. Jefferson se rozhodl ji přijmout. Převzal odpovědnost za psa, kterého zachránil.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Claritě se nyní daří dobře. Žije v novém domově a je obklopena Jeffersonovou láskou a péčí.

PSALI JSME: MUŽ SI MYSLEL, ŽE SI KOUPIL ŠTĚNĚ NĚMECKÉHO OVČÁKA: ALE UKÁZALO SE, ŽE TOMU NEBYLO TAK, JAK PŮVODNĚ OČEKÁVAL

PŘÍPOMÍNÁME: RODINA SI MYSLELA, ŽE PES PŘINESL ZE SKLÁDKY PYTLÍK S ODPADKY, ALE UKÁZALO SE, ŽE PES ZACHRÁNIL NOVOROZENOU HOLČIČKU

Share