„Moje manželka je šťastnější, než byla v posledních třech letech a samozřejmě i pro mne je to určitá změna“: Život Adama Vojtěcha se výrazně změnil po odchodu z ministerstva

Adam Vojtěch opustil své pracovní místo v ministerstvu a jeho život se zásadně změnil.

Zdroj: aha.cz

Po odchodu z funkce ministra zdravotnictví mu byla nabídnuta práce v krajském úřadu zdravotnictví. V jeho podání je nyní pět nemocnic v Ústí nad Labem. Tyto změny se ale nedotkly jen financí, ale i osobního života.

Zdroj: irozhlas.cz

V rozhovoru pro Blesk Zprávy, o změně pracovního místa Adam vysvětlil, že nyní v rodině se vztahy zlepšily. Práce na ministerstvu, ještě před pandemií, zabrala celou dobu a vyžadovala jeho stálou přítomnost.

Zdroj: zivotvcesku.cz

A s nástupem karantény nebyl čas na rodinu vůbec.

„Moje manželka je šťastnější, než byla v posledních třech letech a samozřejmě i pro mne je to určitá změna. Můžu se věnovat svým blízkým, na to nebyl čas.“ dodal Vojtek v rozhovoru pro Blesk Zprávy.

Exministr pro web ŽivotvČesku.cz prozradil, jak se na svátky připravuje. Pro něj jsou Vánoce velmi důležitým svátkem. Teď přišel čas na nákup vánočního věnce a pomoc manželce s vánočními cukrovími.

Zdroj: youtube.com

Dárky pro manželku a rodinné příslušníky jsou již připraveny. Adam je přesvědčen, že letošní Vánoce budou pro něj a rodinu klidné, na rozdíl od minulých let.

Zdroj: irozhlas.cz

PSALI JSME: ROBERT PLAGA PŘEDPOKLÁDÁ, ŽE BY MOHLA BÝT OPĚT ZPŘÍSNĚNA OPATŘENÍ TÝKAJÍCÍ SE ŠKOL: NA TISKOVÉ KONFERENCI TIMSS 2019 HODNOTILY VÝSLEDKY ČESKÝCH ŽÁKŮ

PŘIPOMÍNÁME: VETERÁN LOM POSLAL ZPĚT PREZIDENTU ZEMANOVI PAMĚTNÍ LIST: SVŮJ ČIN ZDŮVODNIL NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Share