„Muž se stal nejlepším přítelem slepého psa z útulku“: Rozeznává jeho hlas mezi všemi hlasy

Hlas přítele je jediným paprskem světla v temném světě, kde žije slepý pes Arafa.

Ahmed Embaby je mnoho let dobrovolníkem v Furever Rescue Foster v Káhiře, ale nikdy neměl takového věrného přítele, jako je pes Arafa. Byl toulavý a slepý pes měl velmi těžký život na ulici.

Zdroj: youtube.com

Arafa je teď v bezpečí. Je obklopen starostlivými a laskavými lidmi, ale muž jménem Ahmed se mu stal opravdu drahý. Podle muže ho Arafa následuje všude v útulku – Ahmed mu říká „slepý ochránce“.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

my guardian angel „Arafa“

Допис, поширений Ahmed Embaby (@psychemby)

Když dobrovolník přichází ráno do práce, jakmile vykřikne psí jméno, okamžitě se k němu běží. A i když nic nevidí, pozná svého milovaného přítele podle hlasu – a nikdy se nemýlí!

Zdroj: youtube.com

„To je překvapivé! Nikdy mě nepřestává udivovat tato radost, s jakou mě pes zdraví. To dokazuje, že láska psů je úžasná a nezištná“, říká Ahmed.

Přestože zrak zvířete nikdy nebude obnoven, emoční a fyzický stav psa se výrazně zlepšil. Nikdy ho neomrzí děkovat dobrovolníkům za svou záchranu a péči, zejména svému nejlepšímu příteli Ahmedovi.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

The guardian “ Arafa“

Допис, поширений Ahmed Embaby (@psychemby)

Útulek dělá vše pro to, aby našel Arafa nový domov a milující majitele. Není to ale snadné, protože málo lidí ve městě je ochotno převzít odpovědnost za slepého psa.

A přesto je Arafa šťastný, zatímco Ahmedovy jemné ruce ho hladí.

PSALI JSME: SLEPÝ HARRY A NECHODÍCÍ LISA: OSUD ŠTĚŇAT NAROZENÝCH 13LETOU MATKOU

PŘÍPOMÍNÁME: OBROVSKÝ PES UVIDĚL SVOU PANÍ PO MĚSÍCI ODLOUČENÍ: TO VIDEO JE VELMI DOJEMNÉ, A NA NĚJ SE PODÍVALO VÍCE JAK MILION LIDI

Share