Muž si vzal toulavé štěně, ale když ten vyrostl, musel ho odvézt zpátky do lesa

Poté, co našel malé toulavé štěně, muž si našel svého nového domácího mazlíčka, z čeho měl velkou radost. Když však zvíře vyrostlo, byl nucen ho odvézt zpátky do lesa.

Ilustrační obrázek. Zdroj:youtube

Muž jménem Tom Hudson ani netušil, že si najde malého čtyřnohého přítele, kterého ztratil, až ten vyrostl.

Tento neuvěřitelný příběh se stal Tomovi loni, když viděl malé štěně sedět pod lavičkou v dešti v parku.

Ilustrační obrázek. Zdroj:moscow.sm-news.ru

Byl chladný podzim se vydatnými dešti. Bylo to v tak chladném, deštivém dni, že se Tom vracel domů přes park a slyšel, jak někdo kvílí pod lavičkou. Muž se zastavil a podíval se pod lavičku.

Tam uviděl, jak se štěně třese zimou. Tom ho okamžitě vytáhl, přitiskl si ho na hruď, zabalil si ho do bundy a šel domů.

Muž doma štěně umyl, nakrmil a přikryl teplou přikrývkou na pohovce. Takže Henry, jak se mazlíčka později pán nazýval, měl dům a majitele. Ze štěněte vyrostl aktivní a zdravý mazlíček. Ve věku šesti měsíců se však začal chovat divně.

Henry jedl více než obvykle, velmi se mu líbilo syrové maso a během procházek projevoval neobvyklou agresi vůči ostatním psům. Tom prostě nepoznal Henryho.

Ilustrační obrázek. Zdroj:moscow.sm-news.ru

Důvod tohoto chování byl jasný, když muž vzal Henryho na veterinární kliniku k očkování. Při vyšetření veterinář byl v šoku a řekl, že Henry vůbec není pes, ale skutečný vlk!

Jak se ukázalo, Tom nenarazil na štěně, ale na malé vlčí mládě, které se zjevně ztratilo a přišlo do městského parku, protože poblíž byl velký les. Neuvěřitelně ten muž po celou dobu žil spolu s divokým zvířetem.

Ilustrační obrázek. Zdroj:moscow.sm-news.ru

Tom musel kontaktovat organizaci na ochranu divokých zvířat, jejíž zaměstnanci pomohli muži odvést Henryho do lesa, kde by našel novou rodinu – vlčí smečku.

Tomovi bylo smutno, že se rozloučil s Henrym, protože se mu už podařilo do něj zamilovat, ale nebylo možné ho držet v zajetí.

PSALI JSME: DÍTĚ VE VĚKU 4 LET SI PODMANILO VŠECHNY NA TALENTOVÉ SHOW: POROTA BYLA NADŠENÁ

PŘIPOMÍNÁME: KRÁSA ZACHRÁNÍ SVĚT: JAK STYLISTA PROMĚNIL OBYČEJNOU ŽENU V LUXUSNÍ DÁMU

Share