Otrokyně Isaura o 45 let později: Takto dnes vypadá 62letá herečka

Seriál „Otrokyně Isaura“, která byla uvedena na obrazovky v roce 1975, je znám všem.

Zdroj:topfakty.com

I přes množství telenovel, které se po něm objevily, je stále nejprodávanějším televizním seriálem. A i dnes můžete narazit na toto dílo v televizi.

Určitě mnoho fanoušků, kteří zažili úsvit popularity filmu „Otrokyně Isaura“, a zajímá je, jak se vyvinul osud hlavní hrdinky. Dnes vám řekneme, jak žije herečka Lucelia Santos a co dělala po svém teletreumfu.

Zdroj:topfakty.com

Co nyní dělá „Otrokyně Izaura“?

Role otrokyně Isaury, jejíž milostné vztahy sledoval celý svět, si zahrála brazilská herečka Lucelia Santos. Uplynulo téměř půl století od jejího triumfu na televizi, ale ve své rodné zemi stále zůstává hvězdou dodnes.

Zdroj:topfakty.com

Santos skončila hereckou kariéru před 10 lety, ale brazilská filmová hvězda ani nepomyslí na odchod do důchodu. Právě změnila profil a nyní pracuje v zákulisí. Lucelia se věnovala scenáristice a nadále pracuje ve filmu.

Zdroj:topfakty.com

Lucelia ví, co to je herectví zevnitř a snadno zvládnout scénář, režii a produkční dovednosti od nuly.

Zdroj:topfakty.com

Osobní život Lucelie Santosové

Stejně jako mnoho žen v podobných profesích musela Santos obětovat svůj osobní život kvůli kariéře. Vdala se v roce 1982, ale o čtyři roky později se rozvedla se svým manželem a od té doby nemá oficiálního manžela .

Zdroj:topfakty.com

Kromě práce se herečka věnovala svému jedinému synovi Pedrovi. Dnes je muži již 36 let a vydal se po stopách slavné matky, stal se hercem a je velmi žádaný v rodné Brazílii.

Zdroj:topfakty.com

A v loňském roce se Pedro stal otcem a ze 60leté Lucelie se stala babička. Když se ho novináři zeptali, jaký je jeho osobní život, Santos odpověděl s úsměvem: „Jsem v dokonalé harmonii mezi buddhismem a jógou.“

Zdroj:topfakty.com

Jak vypadá herečka v 61 letech?

Ze všeho nejvíce je škoda fanoušků „Otrokyně Isaura“, kteří po konci série přestali sledovat osud Lucelii Santos, a přemýšleli, jak vypadá dnes. 61letá žena má účet na Instagramu a často potěší fanoušky obrázky ze svého osobního archivu.

Zdroj:topfakty.com

Roky samozřejmě zanechaly své stopy na tváři „Otrokyně Isaury“, Santosův otevřený a upřímný úsměv nám však říká, že uvnitř je stále stejná.

PSALI JSME: DIVOKÁ RŮŽE O DVAATŘICET LET POZDĚJI: JAK NYNÍ VYPADAJÍ HLAVNÍ POSTAVY MEXICKÉHO TELEVIZNÍHO SERIÁLU

PŘÍPOMÍNÁME: CO SE STALO S HERCI FILMU XENA PO PĚTADVACETI LETECH

Share