“Pavlína se od nás distancovala”: Pavel Berky promluvil o chování Lubojatzky na show MasterChef

Nejpopulárnější kuchařské show v České republice MasteChef 2020 je oficiálně ukončeno. Vyhrál ho velmi talentovaný kuchař Roman Staša, který po ukončení pořadu uvedl, že podle něho měl zvítězit půl milionů korun Pavel Berky, který bohužel zvítězil jenom bronzu.

Zdroj: nova.cz

Staša je jistý, že Berky je nejlepší kuchař, který byl na populárním pořadu. Berky naopak cele show byl jistý, že vyhraje Roman. Pavel dokonce po odchodu z show mu fandil.

Stříbro zvítězila kritizována Pavlína Lubojatzky. Diváci pořadu ji nemají rádi, ale účastníci show jich přesvědčili, že Pavlína je normální ženská.

Zdroj: nova.cz

Stejně si o ni mysli i Pavel Berky, který uvedl, že Lubojatzky má zvláštní chování. Kvůli tomu musel dlouho na ni zvykat. “Čím víc jsem jí poznává, tím víc mě bavila,” uvedl Pavel.

Berky dokonce i strávil s Pavlínou a ostatními účastníky 2 dny na hotelu. “Pavlína je normální ženská. Občas si zanadává, ale ve výsledku je to normální žena, která si jde za svým snem,” dodal Berky.

Zdroj: nova.cz

Pavel je jistý, že Pavlína je úžasná kuchařka a v budoucnu bude mít díky svým kuchařským talentům nádhernou práci. Také kuchař dodal, že na obrazovce žena vypadá úplně jinak a přesně pochopil, proč diváci Pavlinu nesnáší.

Berky několikrát měl několik schůzek s finalisty show MasterChef, ale Pavlína se žádné nezúčastnila. “Pavlína se od nás distancovala. Nechtěla se s námi scházet,” řekl sympatický kuchař.

Zdroj: nova.cz

PSALI JSME: POHLREICH KOMENTOVAL FINÁLE MASTERCHEF 2020: JEHO NÁZOR NA PAVLÍNU LUBOJATZKY, SE LIŠÍ OD NÁZORU VĚTŠINY DÍVÁKŮ

PŘIPOMINAME: VÍTĚZ MASTERCHEF 2020 ROMAN STAŠA PROZRADIL ZA CO UTRATÍ VÝHRU

Share