Rodina přivezla na pláž domácího mazlíčka: Takovou reakci nečekali

V polovině října paní legrační kočka s přezdívkou Dýně vzala zvíře na pláž. Zvíře vede velmi aktivní život a podílí se na mnoha rodinných zábavách – od kajaku až po výlety do hor, ale v takové blízkosti oceánu se kočka ocitla poprvé.

Zdroj: instagram.com

Dýně ráda chodí na čerstvém vzduchu a plážová dovolená se mu také líbila. Běhal po písku, pozoroval vlny a vypadal opravdu šťastně ‑ až se z vody náhle zvedl vítr. Tady jeho rodina pochopila, že jejich mazlíček nenávidí vítr víc než cokoli jiného.

Zdroj: instagram.com

Dýně se stala ksichtit a ve všech směrech demonstrovat svou nespokojenost. Vypadalo to tak zábavně, že se jeho majitelé neudrželi a udělali celou sérii vtipných fotografií a videí s domácím mazlíčkem, které později umístili na svou stránku na sociálních sítích.

Ale zrzavé kočce nebylo vůbec k smíchu. Svůj názor na oceánský vánek si velmi rychle sečetla a neváhala se o něj podělit s ostatními.

Po této příležitosti se majitelé Dýně rozhodli, že se pravděpodobně nikdy nebude chtít vrátit zpět na pláž. Ale mýlili se-dovolená u oceánu v bezvětrném počasí se stala jednou z nejoblíbenějších aktivit!

PSALI JSME: LEGRAČNÍ PŘÍBĚH KOČKY, KTERÁ UTEKLA A VRÁTILA SE S VELMI ZAJÍMAVÝM PSANÍČKEM

PŘIPOMÍNÁME: NEOBVYKLÁ TAJNÁ CTITELKA: KOČKA KRADLA SVÝM MAJITELŮM RŮŽE, ABY PODSTRČILA KVĚTINY SVÝM MILOVANÝM SOUSEDŮM

Share