“Pro to udělá maximum”: Tajné plány „nejprotivnější“ kuchařky Pavlíny

26letou účastníci kuchařské show MasterChef Pavlinu Lubojatzky nesnášelo celé Česko. Stalo se to kvůli chování mladé kuchařky, které štvalo všechny diváky.

Zdroj: youtube.com

Pavlína postupně došla do finále show, ale tam prohrála, čím udělala divákům velkou radost. Marketingoví odborníci uvedli, že její pláč během celého show a její chování přitáhli k obrazovkám velké množství diváků.

Jeden znalec marketingu Michal Fric řekl, že Pavlína měla jasný plán. “Klidně může říci, že to, jak se chovala, bylo jen kvůli tomu, aby prošla do dalšího kola. Chce se prosadit, tak pro to udělá maximum,” řekl odborník.

Zdroj: youtube.com

Podle jeho slov, po takové populárnosti v MasterChefu Pavlína klidně muže udělat vlastní značku, a její chování během podnikání bude úplně jiným. Podle jeho slov Pavlína si ještě v červenci stihla založit firmu.

Své podnikání plánuje věnovat výrobě potravinářských výrobku a také oblečení a výrobě dřevěných výrobku. Také podle slov Frice muže i dělat marketing a také dost dlouho zůstávat v mediich.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „DÁVEJ POZOR NA MIMI“: TAKOVÝ DOJEMNÝ VZKAZ NECHAL POROTCE MASTERCHEF ČESKO RADÉK KAŠPÁREK PŘED TÍM, NEŽ ŠEL NA OPERACI

PŘIPOMINAME: „AUTORKA KUCHAŘSKÝCH KNIH VYTVOŘILA NA VERANDĚ RESTAURACI PRO BURUNDUKA“: VDĚČNÝ HOST DOKONCE NECHÁVÁ SPROPITNÉ

Share