Problémy ve vile bývalé první dámy: Jak Dagmar Havlová tráví divadelní prázdniny

67letá vdova českého exprezidenta Václava Havla Dagmar kvůli lockdownu nepracují a má tzv. divadelní prázdniny. Ale pro bývalou první dámu není ten odpočinek jednoduchý.

Zdroj: youtube.com

Havlová začala na své vile v Praze manuální práce, některé z nich jsou neplánované. Nejprve vymalovala interiér, potom začala opravovat potrubí. Podle její slov z trubek tryská voda.

“Vypadám jak Karafiátův Brouček, který ucpává skulinky na zimu, kontroluje komíny a střechu domu,” řekla vdova, která také dodala, že v její vile ještě teče pračka.

Zdroj: youtube.com

I s takovými domácími problémy Dagmar začala rekonstrukci božích muk na Hrádečku. Podle její slov, nechala je přestavět blíž k silnici, aby tam nenabourali řidiči.

Havlová plánuje moc rychle dokončit rekonstrukci. “Chtěla bych odpočinout někde mimo civilizaci,” uvedla vdova portálu Super. Herečka chce prožít svůj advent v klidu, dokonce příští týden vyrazí do Beskyd, kde předá šek na 200 tisíc korun nadačního fondu.

Zdroj: tyden.cz

PSALI JSME: HEREC ČENSKÝ HLEDÁ PRÁCI, ABY MOHL NA JAŘE ZAPLATIT HYPOTÉKU: S UKONČENÍM ORDINACE ZTRATÍ STABILNÍ PŘÍJEM

PŘIPOMINAME: DANA BATULKOVÁ JE VDĚČNÁ JAKUBOVI A AGÁTĚ ZA VNOUČATA: „S MÝMI DOSPĚLÝMI DĚTMI NENÍ ROZUMNÁ ŘEČ,“ PŘIZNALA HEREČKA

Share