Psychologický test pro ženy: První číslo, které uvidíte, vám řekne o vašich skrytých obavách

Asociační testy jsou ideální pro sebeobjevování. Podívejte se na obrázek, které z čísel vás poprvé zaujalo? Pomůže vám zjistit, jaké obavy vás pronásledují.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Psychologický test pro ženy: První číslo, které uvidíte, vám řekne o vašich skrytých obavách.

Číslo „1″

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Pokud první číslo, které vás zaujalo, bylo 1, znamená to, že máte strach, že něco nedosáhnete. Jste zvyklí od sebe příliš vyžadovat, neustále se snažíte usilovat o dokonalost.

Někdy prostě zapomenete dát si čas na odpočinek, až přijde čas na přehodnocení, pak začnete být líní a pak si to budete vyčítat. Uvědomte si, že si každý potřebuje odpočinout, a je naprosto normální, že budete chvíli nic nedělat.

Číslo „2″

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Pokud jste si jako první všimli číslo 2, znamená to váš strach z neznáma. Bojíte se těžkostí, takže jakákoli změna prostředí bude pro vás zásadní.

Neradi opouštíte svoji komfortní zónu, a proto pro vás jakýkoliv pohyb, změna zaměstnání nebo lidí způsobí obrovský stres. Nebojte se změn, protože bez nich by byl život nudný a monotónní, díky čemuž byste rychle upadli do deprese.

Číslo „7“

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Číslo 7 si jako první všimni jen několik lidí, kteří podstoupili tento test. Jedním z vašich největších obav je zůstat samou. S hrůzou přemýšlíte o tom, co by se vám stalo, kdyby nebylo lidí kolem vás, rodiny a přátel.

Máte rádi společnost a když jste ve velké partě, také se vám opravdu líbí být v centru pozornosti. Možná jste v dětství byli zbaveni rodičovské lásky a nyní jste si z nějakého důvodu jisti, že si lásku zasloužíte, pouze pokud je kolem vás velký počet lidí.

Číslo „4“

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Pokud se první číslo, které jste viděli na poskytnutém obrázku je 4, pak se nejvíce bojíte chudoby. Ve svém životě opravdu tvrdě pracujete a snažíte se vydělat co nejvíce peněz.

Jednou z vašich nočních můr je zůstat bez práce. Nesouhlasíte s výrazem „štěstí není v penězích“, protože většina věcí na světě není zadarmo.

PSALI JSME: PSYCHOLOGICKÝ TEST: ZVOLENÁ VÁMI KACHNA PROZRADÍ, JESTLI JE SNADNÉ VÁS OKLAMAT

PŘÍPOMÍNÁME: „JAKOU ZIMU UPŘEDNOSTŇUJE VAŠE PODVĚDOMÍ“: PSYCHOLOGICKÝ TEST NA ZIMNÍ KRAJINY „ŘEKNE“ JAK JSTE SPOKOJENI SE SVÝM ŽIVOTEM

Share