Pejska chtěli nechat uspat: Když majitelka vyjádřila důvod tohoto činu, veterinář kontaktoval místní útulek pro psy a zaplatil za zvíře z vlastní kapsy, ale zachránit jeho život

Veterinární lékař se musí chovat vůči klientům s úctou. Ale pak Andrej jednoduše nedokázal potlačit své emoce a ukázal ženě, když zjistil důvod jejího příchodu na kliniku.

Andrej sdílel svůj příběh ve skupině věnované každodennímu životu veterinárních klinik. Rozhořčeně popsal, co se před několika dny stalo.

Veterinář uvedl, že si s ním domluvila schůzku mladá žena se psem. Během návštěvy se ukázalo, že štěně je velmi malé.

Andrej začal dámu se zájmem poslouchat, ale po dvou větách byl šokován:

Pes/ Zdroj: YouTube

„Nechte ho bezbolestně zemřít, nechci, aby trpěl. Má červy. Nepotřebujeme žádnou infekci, za všechno zaplatím,“ uvedla žena.

Pes/ Zdroj: YouTube

Veterinár během své praxe hodně slyšel, ale to bylo poprvé. Když uslyšel taková slova od zdánlivě adekvátní ženy, nemohl uvěřit svým uším.

Pes/ Zdroj: YouTube

Andrej nedokázal potlačit své emoce a hrubě řekl ženě, aby odešla pryč. Uklidnil se, vyšetřil štěně a zjistil, že pejsek je zcela zdravý.

Veterinář kontaktoval místní útulek pro psy a zaplatil za zvíře z vlastní kapsy, ale zachránit jeho život stálo za to!

PSALI JSME: KDYŽ SE ŽENA POKUSILA PŘESVĚDČIT SVÉ DÍTĚ, ABY ŘEKLO SLOVO „MÁMA“, PES HO PŘEDSTIHL

PŘIPOMÍNÁME: TOULAVÝ PES STRÁVIL CELÝ ŽIVOT NA OKRAJI OPUŠTĚNÉ SILNICE, ALE NEZTRÁCEL NADĚJI: NAKONEC SI HO VŠIMLI A BYL ODVEZEN DO ÚTULKU

Share