Skvělý tip pro ženy: Kam se dá ještě využít deodorant

Myslím, že každý slyšel o suchém šamponu, který pomáhá vlasům dát čistý a svěží vzhled a také vrátit objem bez mytí. Tento typ šamponu se objevil už dávno, a mnoho dívek ho používá, když nemohou umýt vlasy běžným šamponem.

Suchý šampon / ilustrační foto / Zdroj: parfum-piter.ru/

Suchý šampon je v zimě velmi důležitý, protože pod čepicí se vlasy rychle stávají mastnými u kořenů, ale délka a konce zůstávají stále čisté. Časté mytí vlasů je vede přesušení, proto suchý šampon je v zimě nezbytným produktem.

Princip suchého šamponu

Ve složení takového šamponu je hlavní složka, která působí jako absorbent. To může být: rýžová mouka, kosmetický mastek, bílá hlína a ve vzácných případech se přidává soda. To znamená, že jsou známé pro všechny produkty, a jsou ve volném prodeji, které dokonale absorbují a hromadí v sobě cokoli. Komponentu vybírá výrobce.

Vlasy / ilustrační foto / Zdroj: parfum-piter.ru/

No, a teď bych chtěla promluvit o alternativě – deodorantu

Tento nástroj má také absorpční vlastnosti, které absorbují přebytečný maz a dávají vlasům čerstvý vzhled. Deodorant funguje stejně jako suchý šampon: absorbuje potemnělý výtok, kvůli kterému se vlasy u kořenů stávají mastnými.

Já jsem to testovala na sobě a ukázalo se, že deodorant opravdu funguje jak má, jen je velmi důležité, aby jste toho na vlasy nedali víc, než je potřeba.

Suchý šampon / Zdroj: jemchyjinka.ru

Je také důležité vybrat ten deodorant, který je vhodný pro náš účel, protože deodorant může zanechat na vlasech plak bílé barvy. Takže nejprve zkontrolujte ho malém prameni vlasů tím, že na něj použijete deodorant a uvidíte, co se stalo.

Takže takový trik může být užitečné, pokud nemáte suchý šampon a z nějakého důvodu nemůžete umýt vlasy.

Vlasy / ilustrační foto / Zdroj: parfum-piter.ru/

PSALI JSME: 12 TIPŮ OD TRICHOLOGA: JAK SI UMÝT HLAVU, ABY VLASY DLOUHO NEZTRÁCELY SVŮJ OBJEM A LESK

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA NEPOUŽÍVALA ŠAMPÓN PŮL ROKU A JAK TO DOPADLO

Share