Známý moderátor je v slzách: Co se stalo v rodině Maroše Kramára

61letý slovenský moderátor Maroš Kramár se proslavil tím, že vždy má smysl pro humor a také úžasný úsměv na svém obličeji. Dnes ale to tak není, a jeho oči jsou v slzách.

Zemřel jeho tatínek, slovenský herec Jan Kramár ve věku 92 let. Jeho syn napsal na Instagramu zprávu, která dojala všechny jeho fanoušky.

Zdroj: instagram.com

“Dnes jsme se rozloučili s mým milovaným tatínkem. Byl to úžasný člověk. Budu rád, když mu věnujete tichou vzpomínku a zapalte svíčku na jeho památku,” uvedl moderátor.

Svým fanouškům sdílel i dojemný snímek se svým tátou, na něm se objímají. Fanoušci začali Maroše podporovat a psát mu příjemné zprávy. Okomentoval příspěvek i slovenský politik Boris Kollár.

Zdroj: instagram.com

Fanoušci věděli, že s tatínkem Maroše Kramára není všechno v pořádku. O jeho těžkém stavu informoval všechny slovenský deník Nový čas. Jana Kramára kvůli jeho stavu poslední dny života převezli do nemocnice.

S tatínkem v poslední chvíle jeho života byl jeho syn Maroš a také dcerka Jana. Celou rodinou před několika týdny oslavovali 92. narozeniny Jana Kramára, a dnes se s nim rozloučili.

Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: HEREC ČENSKÝ HLEDÁ PRÁCI, ABY MOHL NA JAŘE ZAPLATIT HYPOTÉKU: S UKONČENÍM ORDINACE ZTRATÍ STABILNÍ PŘÍJEM

PŘIPOMINAME: „KDYŽ VÁS OPUSTÍ RODIČE, TAK VLASTNĚ ČLOVĚK ÚPLNĚ DOSPĚJE“: VYJÁDŘENÍ KATEŘINY BROŽOVÉ DOJALO VŠECHNY FANOUŠKY

Share